Catrice

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   15 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 4.

Kiszerelés:   15 x 0,8 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Egyedi és professzionális. A Lip Artist PRO paletta színek széles választékát kínálja a kevergetéshez, kísérletezéshez.

allitse19

2020. május 13.

Nagyon szeretem ezt a palettát, ár-érték arányban szuper, mivel egy ilyen ABH paletta 18-19 ezer forint körül lenne. Nyilván nem olyan tartós, mint az ABH, de egy nappali és alap sminkhez ez is kiváló. Tetszik, hogy lehet kevergetni a színeket benne, nem szárít és szépen lehet dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

2019. június 8.

Egész jó a paletta,bár a teljes árát nem éri meg(levonom érte a pontot).Akciósan vettem 1000 ft-ért és ennyiért teljesen megfelel.Nem marad fent evés után,de ez a legtöbb rúzsról elmondható.Az ecset kiváló és folyékony rúzsokhoz is használom.Lehet vele szépen tesztelni melyik szín áll jól,de nem hordanám egész nap,mert ezt hordozni vicces lenne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

ReiHUN

2019. május 17.

Valami 1000 Ft körül vettem leakciózva egy szolnoki Rossmannban. Sokáig gondolkodtam, megvegyem-e, de így akciósan rászántam a fejem. Szerintem jó üzlet, ennyi pénzért rengeteg színt, nagy mennyiségű terméket kapunk. Nagyon jó az eszköz, amit adtak hozzá, így nem is kell venni külön rúzsecsetet, a keverő terület is nagyon tetszik rajta, hasznos! Kicsit nehéz használni a spatula részt, és nem igazán lehet veszteségmentesen kutyulgatni a színeket, de a legtöbb önmagában is nagyon gyönyörű! Tetszik a színek rendszerezése, nagyon praktikus. Tényleg kár, hogy nincs benne tükör. A másik szomorúság, hogy bár gyönyörű matt, eléggé szárít. Én egy kis Oriflame univerzális balzsammal szoktam előtte bekenni a számat, vagy azzal keverek ki külön egy kevés színt, és így talán nem olyan intenzív, de hidratál egy kicsit. Ezt a balzsamos "keveréket" szoktam az arcomra is (de csak óvatosan!) pirosítóként is használni, szépen az ujjammal elegyengetve, vagy ha olyan szín, szemhéjra is mehet. Szép monokróm, egységes sminkes hatást lehet vele elérni, ha az ember tudja kontrollálni az intenzivitást és a mennyiségeket. :) Ennyi pénzért azt mondom, ez tényleg egy remek ajánlat volt! Abban viszont nem vagyok biztos, hogy még mindig gyártják, mert már egyik boltban sem láttam, csak a leértékelt dolgok között. :( A PinkPanda oldalán mondjuk fent van, de ott 3000 körüli az ára. Én max 2000-t adnék meg érte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

MissScorpio

2019. április 17.

Éppen Glamour-napi vadászaton voltam a Rossmannban, pirosító palettát keresve, amit nem találtam, de megakadt a szemem ezen a terméken, ami nagyon akciósan 999 Ft volt.
Kreatív termék! Nagyon szép, pigmentált színek. Viszont, próbálkozások után az amúgy is nagyon száraz szám még jobban kiszárította. Ettől függetlenül, megérte megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

bendi13

2019. február 22.

A Rossmannban már csak 1499 Ft-ba került, így gondoltam egy próbát megér, ugyanis még sosem volt rúzspalettám, de már régóta ki szerettem volna próbálni a rúzskeverést.
Rengeteg szín van benne, amelyek mindegyike brutálisan pigmentált. Könnyen lehet keverni a színeket egymással, így alkotva egyedi színeket. Krémes állagúk könnyen eldolgozhaztóak. A hozzá adott ecset is tökéletesen működik😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

greti06

2019. február 7.

Tegnap vettem meg akciòsan 2000Ft-èrt ès először hezitáltam, hogy szükségem van-e erre, de nagyon örülök hogy végül elhoztam. 😍😍😍 tetszik nagyon hogy az alapszíneken kívül van benne egy sor nude, és egy sor nehezebben kikeverhető szín (pl lila nekem se sminkből ,se festékből nem sikerül soha) . Szépen pigmentált minden szín és nagyon tetszik az is hogy ilyen matt tompa fénye van, és hogy nem kenődik el könnyen. Maga az ecset is jó, a szilikosos részt kicsit nehéz tisztítani, de nagyon jól lehet vele keverni a színeket. Szerintem ez a paletta nagyon jó megoldás lehet akkor is, ha nem szeretnél megvenni egy egész tubus fura színű rúzst, amit tudod pontosan, hogy egyszer fogsz csak használni és pénzkidobás lenne. És nem utolsó sorban tök jól el lehet szórakozni vele.😍😍😍😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Zsebidentron

2018. augusztus 15.

Én is akkor kaptam rá rúzspaletta témára amikor megnéztem Safiya Nygaard videóját, imádom azt a csajt! :D Egyébként szuper ez a paletta, én kb. az ajkaimon mixelek, ahhoz képest szép tiszta a pettám. Az ecset nekem nagyon bejött, és a színek minősége is. Nem ragad, szép mattra szárad, de nem ilyen púderesen és tök jó színeket lehet kikeverni, gyakorlatilag mindent. Elégedett vagyok vele, ajándéknak is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

draculina

2018. július 9.

Nagyon jól kihasználható paletta, szinte bármilyen színt ki lehet vele keverni. A rúzsok minősége megfelelő, nem foltosak, viszonylag sokáig tartanak, nem egy egész napot de mondjuk 3-5 órát bírnak. Az ecset jó minőségű, kellően tömött ahhoz hogy ne csíkozzon, a másik felén meg egy gumis applikátorszerű valami van, ami nagyon praktikus, mert az összes terméket fel lehet vele szedni a mixing zone-ból. Egy tükröt mondjuk lehetett volna bele tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Sheera

2018. április 24.

Kifejezetten jól sikerült dupe az ABH rúzspalettájához. Nekem az eredeti is megvan, és őszintén szólva ezt egy picivel talán jobban is kedvelem. A színeket szépen átgondolták, értelmesen rendezték újra a színeket nude, élénk, és elsődleges színeket tartalmazó sorokba. Az összes érdekes színt megtartották, egyet még adtak is hozzá, a második sor utolsó, szürkés árnyalatát az eredeti nem tartalmazza. A mixing zone nagyon hasznos, ha az ember magával szeretné vinni, az ABH paletta fémlapja nem alternatíva erre, azt mindig a számon kevertem ki. A gumis ecsetvég elsőre furcsának tűnt, de úgy gondolom, hogy átgondolt termékfejlesztés eredménye. A besüllyesztett keverőfelületen ugyanis egy merev (fém vagy műanyag) spatula nem működne, az ABH esetében is mindig a keverőpaletta szélét kellett használni emiatt. A formula szerintem nem kevésbé tartós mint az eredetié, viszont egy picit talán kényelmesebb annál. Az sem hátrány, hogy nem kapok szívrohamot, hogy úristen, elértem a méregdrága rúzspalettámban az egyik szín alját. Ezért az árért sokkal bátrabban merek kísérletezni, mert bizony egy ilyen termék esetében óhatatlanul lesz, ami kárba megy.
Ha lehetne, hat csillagot adnék, ugyanis ilyen drogériás dupe-okat szeretnék látni, ahol nem csak lemásolják az eredetit, de a saját gondolatot is hozzáadják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

yellowcoatwblackboots

2018. március 24.

Már alig vártam, hogy legyen egy ehhez hasonló palettám, amiből rengeteg kedvemre való színnel kísérletezgethetek. Egyszerűen csodaszép színek vannak benne alapból is, de amiket ezekből lehet "kreálni" az valami szuper. Szeretem a kicsit extrémebb, szokatlanabb árnyalatokat, így úgy gondoltam ezt nem nélkülözhetem a sminkkollekciómból.
És hát jól gondoltam...
A benne található ecset nem lett a szívem csücske, de leszámítva ezt az apróságot még így is megéri ennyiért.
Összességében úgy érzem maximálisan ki fogom használni ezt a kis palettát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

És hát jól gondoltam...
Összességében úgy érzem maximálisan ki fogom használni ezt a kis palettát. :)