Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2017-es áprilisi limitált trendkiadás

Vastag és puha sörtéjű ecset, mely kiválóan alkalmas púderes textúrájú highlighter felviteléhez.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

1500 Ft Catrice Marina Hoermanseder Highlighter Ecset
Ár: 1500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
csomoviki

2017. december 6.

Gyönyörű engem elvarázsolt a külseje. Az ecset extrapuha, és tömött. Szerintem hamar el fog színeződni mind az ecset mind a fogó része mert matt fehér az egész de nem bánom. Valamiért beleszerettem :D

csomoviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Black Fairy

2017. június 27.

Nem tudom, minek vettem meg, mert kimondottan nem kedvelem a világos ecseteket a nehéz tisztíthatóság és a gyors elszíneződés miatt...A sörték megfelelőek amúgy, tömött, de nem szúrós, nekem pont megfelelő mennyiségű anyagot vesz fel és remekül lehet vele kontúrozni, viszont a highlighter felvitelére alkalmatlan (számomra).

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Nihan

2017. május 19.

A külsejébe szerettem bele. Nekem másfajta highlighterem van, nem a Catricenek a gyöngyös verziója. Szóval highlihgter ecsetnek nekem nem vált be, mert túl nagynak találom, túl sűrű, sok anyagot vesz fel. Viszont nekem a bronzosító felvíteléhez tökéletesnek bizonyult. Így nem volt pénzkidobás, és tényleg nagyin kis pofás, csajos ecset.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

cooleva

2017. április 25.

Ennél puhább ecsetem még nem is volt talán, viszont egyedi is, mivel ez a festő ecset féle (??) felépítés nem mindennapi azért:-D Amire ki van találva, arra maximálisan jó, gyönyörűen lehet vele felvinni a highlightert az orcák fölé, máshova sajnos túl nagy lenne, de így is tökéletes. Nekem megérte rá beruházni, úgyis limitált.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Horo

2017. április 7.

Praktikus kis ecset. Egyből beleszerettem a külsejébe ahogy megláttam.

Horo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Praktikus kis ecset. Egyből beleszerettem a külsejébe ahogy megláttam.