Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   drogériák, online

2017-es áprilisi limitált trendkiadás

Highlighter gyöngyök, melyek friss, ragyogó megjelenést biztosítanak.

01 Crystal Skin árnyalatban kapható.

v.alexandra27

2019. február 6.

Szép árnyalatúak a gyöngyök, kellemes hétköznapi fényt tudnak adni az arcnak, viszont rajtam nagyon rövid idő után nem is látszódik, hogy használtam :/ Ár-érték arányban nem a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

huvosmandula

2017. augusztus 16.

Nem rossz,de olcsobban lehet jobbat is kapni. A tartossaga nem nagy szam es a fedes is hanyagolhato.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Kingucii

2017. május 19.

Lehet én használom rosszul, de nektek meddig tart ki?:o
az ecsetem közt bennragad a gyöngy és folyton beleesik a lefolyóba. :(
Na de a termékről annyit, hogy nagyon szép pezsgős színe van, már régóta ilyet szerettem volna.:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Lehet én használom rosszul, de nektek meddig tart ki?:o
az ecsetem közt bennragad a gyöngy és folyton beleesik a lefolyóba. :(

poussemousse

2017. április 23.

Szépséges selyemcukorka színű gyöngyöcskék, amik selymes ragyogást adnak az arcomnak. A sminkem fölé használtam, nagyobbacska, legyezőszerű ecsettel. Kevés is elég belőle, fáradt reggeleken plusz életet lehel belém. Nem potyog, nagyon egyszerű használni (sokkal könnyebben felapplikálható, mint a krém állagú highlighterek.) Csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.

emese1979

2017. április 19.

Még egy korábbi limitált kiadásuk highligter kövecskéit szerettem volna megvenni, de akkor már sehol nem volt polcon a termékből.Ebből sikerült a második Rossmannban találnom még egy darabot. Highlighterként nekem elég gyenge a fedése (Pupát használok, a kettő ég és föld, bár más árkategória), de egész arcra alkalmazva szép fényt ad a bőrnek.Tartóssága sem a legjobb, de ár-érték arányban nem rossz termék, de kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Cosette

2017. március 31.

A pici dobozka apró gyöngyöcskéket tartalmaz két színben: pezsgő és rózsaszínes-barackos. Ezüst csillámos és tényleg tündéri fényt varázsolnak az arcra. Én egy kisebb legyező ecsettel viszem fel őket és nagyon szép eredményt mutatnak. Egyetlen igazi negatívum benne, hogy pár óra alatt eltűnik, bár majd még próbálkozom másik alappal és meglátjuk. Ezen kívül csak azt tudnám említeni, hogy megint csak egy műanyag lap védte a gyöngyöket, így könnyen eltörhetnek. Viszont a maga a termék nagyon jó, egyenlőre négyest érdemel, de csak a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.