Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2017-es áprilisi limitált trendkiadás

Golyós krémpirosító, mely a felvitelt követően átalakul púderes textúrává.

01 Blushed Blossom árnyalatban kapható

ZiAn

2017. április 29.

Nem volt egyszerű beszerezni, de nem adtam fel :) helyes kis "tégelyszerűségben" van. Könnyű használni, szép színű eredményt kapunk. Örülök, hogy rátaláltam és sajnálom a limitált kiadást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 29.

kalmaniki

2017. április 22.

Első krémpirosítóm,eddig csak por állagú termékeket használtam,de ez a krémes formula sokkal jobban tetszik. A formája szuper, nagyon egyszerű a használata. Egész tartós és szép a színe az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

ingrid0411

2017. február 18.

Az első olyan krémpirosítóm, amivel teljesen elégedett vagyok. Az alakja elsőre kicsit furcsa, de nagyon könnyű használni. Jól pigmentált, az állaga krémes és könnyen eldolgozható. Nem mozdítja el az alatta lévő alapozót és száradás után valóban púderessé válik. A nap végén is szépen látszik a pir.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.