Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Rendkívül pigmentált, matt rúzsceruza, mely az ajkakon ultrakönnyű érzetet ad.

8 árnyalatban kapható

cherry19

2018. december 15.

Luca Loves Lavender
Álmaim lilája, viszont a formuláról nem mondható el ugyanez.
A kialakítás jó, csomagolásról nem kopik le az írás, jól kezelhető, könnyű vele precíz vonalat húzni, viszont nekem egy kicsit túl száraz az állaga, ami ilyen téli(es, nekem legalábbis) színnél nem ideális, mert eleve irtó cserepesek az ajkaim. Nehézkesen terül, egy hangyányit foltos is szegény, de ez a sötétségből fakad nagy valószínűséggel, cserébe jó tartós! Nem rossz, de nem is ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Luca Loves Lavender
Álmaim lilája, viszont a formuláról nem mondható el ugyanez.

Makk Zsuzsó

2018. március 22.

Marilyn MonRose árnyalatban vettem meg, gyönyörű, nagyon picit korallba hajló rózsaszín, építhető. Ha épp csak hozzáütögetem az ajkaimhoz, hogy picit elegyedjen az ajakápolóval, nagyon természetes, üde lesz a végeredmény. Kicsit szárít, mint a matt rúzsok általában és sajnos nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.