Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. július 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Több mint 80%-ban tartalmaz ásványi anyagokat és selyem kivonatot. Illatanyagmentes. Érzékeny bőrre is ajánlott.

Kiszerelés: 5 g

kitkat.0810

2011. július 29.

nekem light burgundy színben van és imádom! Egész nap megmarad nagyon jó az állaga, szép, természetes hatást kelt de egy nagyon kevés csillám is van benne. Szép a csomagolása is. Ha jó minőségű pirosítót akar valaki jó áron ez tökéletes választás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 29.

wishes

2011. május 16.

Kellemes a színe, az illata, és az összetevők is jónak hangzanak. Ráadásul szép matt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 16.

csillag1219

2011. május 1.

Két színben van meg nekem (burgundy és valamilyen korallszín). Mindkettő jól pigmentált és jól eloszlatható. Szeretem őket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 1.