Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Univerzális ecset mely  kontúrozásra, pirosító,- alapozó,- valamint korrektor felvitelére egyaránt alkalmas. Puha szintetikus szálú ecset. Használható folyékony, krémes, és por állagú termékek eldolgozására is.

Neshu

2017. szeptember 14.

Nem vártam tőle semmi nagy dolgot...ennek ellenére szeretem! Puha, tömör, pici, praktikus és nem hullik. Igaz én csak pirosításra/bronzosításra használom. Nem vagyok az a Picasso, aki 4-5 réteg sminket tol fel az arcára nap mint nap. Arckrém, kicsi alapozó és egy kis bronzosító v pirosító ezzel az ecsettel. Szeretem és nem érzem pénzkidobásnak... ár/érték arányban 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

pixxie94

2016. november 11.

Nem valami jó ecset, nehéz vele szépen eldolgozni az alapozót, nem csinál valami szép finish-t, de azért használható, ha más nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

random

2016. június 30.

A folyékony dolgokat csíkozza, por állagú termékeket kissé foltosan viszi fel, de satírozni is nehézkes vele. Talán még a kimontottan keményebb dolgokhoz (pl tégelyes korrektor, stiftek) jött be a legjobban. Illetve primerhez meg sminklemosáshoz, de ahhoz meg drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

cicafun

2016. március 3.

Nagyon csábítóan hangzik ez a "multitalent" elnevezés, hogy egy ecsettel kiválthatunk több sminkeszközt is. Pirosító felvitelére használom, ahhoz tökéletes a formája és a mérete, kialakításának köszönhetően ráfekszik az arccsontra. Pihe-puha, tömött kis ecset, elég sok terméket vesz fel egyszerre, szóval elég, ha éppen csak beleérintjük a hegyét a pirosítóba. Púder felviteléhez még nem próbáltam, ahhoz szerintem nagyon kicsi a feje. Alapozót meg sminkszivaccsal szeretek eldolgozni így hát marad pirosításhoz, illetve kontúrozáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.