Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

"Az enyhén kiemelt arccsont igazán szexi hatást kelt - ehhez elengedhetetlen kellék a Cartice pirosító ecsete. Tökéletes arcvonások, természetes arcbőr - ezek elkészítése mostantól gyerekjáték lesz mindenki számára."

Praktikus, visszazárható csomagolásban.

sailorluna

2018. augusztus 2.

korrekt kis ecset: puha, kézre áll, felveszi a festéket, és az ára is jó. évek óta használom, és még mindig nem esett szét, nem hull a szőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Dourou

2017. május 26.

Első pirosító ecsetem,előtte nem nagyon használtam pirosítót. Teszi a dolgát. Egy szál sem hullott ki,pedig majdnem egy éve használom:) Kimosás után sem lett semmi baja,persze óvatos voltam vele. Megéri teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

veronika91

2017. március 15.

nagyon szeretem ezt az ecsetet,jol felveszi a termeket,bar en puderre hasznalom:) 5 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

HontiAgi

2017. február 3.

Nem tudom hogyhogy még nem írtam róla. Akciósan vettem 700 forintért még amikor kivonták, és ez volt az első ecsetem a márkától. Azóta is töretlenül használom és nagyon nagyon szeretem. Pihepuha, nem vesz fel se túl sok se túl kevés festéket, annyi pénzért igazi kincs. Ha a többi Catrice ecset is ilyen, bátran nevezek be teljes áron is rájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

raczjulia

2016. december 15.

Már évek óta ezt használom, nekem nagyon bevált. Nagyon szépen el lehet vele dolgozni a pirosítót. Nem hullanak ki a szálak belőle és a tisztítása is nagyon könnyű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

ediiit

2016. november 27.

700ftért vettem leárazáson kb 2éve.Azóta sincs semmi baja,szépen lehet vele dolgozni :) Eredeti árát is megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Dea

2016. augusztus 18.

Itt krémmánián vettem, és azt kell mondjam nagyon megérte, nagyon szépen lehet pirosítót eldolgozni vele :)

Update: Annyira nem használom, az enyémnek megtört a fogója, de nem rossz ecset amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Sunnyvagyok

2016. július 9.

Az egyik kedvenc ecsetem!
Nagyon könnyű vele dogozni, szeretem, hogy puha, nem szúr és nem irritálja a bőrömet!
A tisztítása is nagyon könnyű, könnyen kijön belőle minden, ráadásul puha marad az ecsetszőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Az egyik kedvenc ecsetem!

Klau7

2016. május 17.

Könnyen lehet vele eldolgozni a púdert, számomra megfelel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Könnyen lehet vele eldolgozni a púdert, számomra megfelel :)

Pulykatojás

2016. május 1.

Ár-érték arányban nagyon jó választás. Puha, nem hullik, elvégzi a dolgát. Könnyű tisztítani is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.