Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Por állagú pigment fémes és glitteres effektussal. A fedés minden felvitellel intenzívebb lesz, természetestől a drámai hatásig építhető.

6 színben kapható

esztietta

2018. november 11.

010-Moondust árnyalatot használom. Tökéletesen működik, a szemhéjon vagy inner corner highlighterként. Hosszantart, csodás a barackos-rózaszín, szolid csillogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

ziza27

2018. augusztus 19.

A 010 Moondust árnyalatot választottam. Csodás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

A 010 Moondust árnyalatot választottam. Csodás!

lenizsu

2018. március 11.

Bararckos árnyalatban használom. Fantasztikus a végeredmény, gyönyörűen csillog amikor ráesik a fény. Amikor fényes, de mégis szolid, mindennapi sminkre vágyom, mindig ehhez nyúlok és önmagában használom a teljes szemhéjamon (természetesen alapra teszem rá). Amikor sötétebb, füstös sminket viselek, akkor is szeretem ezzel világosítani a belső szemzugot. Abszolút bevált termék. Nem irritálja a szemem, egész nap fent marad, nem csomósodik össze a mélyítőben. Azt kaptam, amit kerestem. Abszolút elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.