Catrice

Ár:   1325 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   drogériák, online

2017-es januári limitált kiadás

2 gyönyörű, fényes árnyalatú krém highlighter, mely kiemeli az arc legelőnyösebb vonásait.

Golden Glow, Radiant Rose árnyalatokban kapható.

Sisszy

2018. október 6.

Gyönyörű ez a szín (c01), viszont nagyon gyorsan beszárad, kb 2 hónapig tudtam használni. Könnyen eldolgozható, viszont a kiszerelése botrányos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Kmanci

2017. május 5.

Az Illuminating szérumért indultam a Müllerbe, csak az piszkálta a fantáziám ebből a kollekcióból, de valószínűleg másoknak is, hisz csak az a része volt lefosztva az állványnak több Müllerben is. Aztán felszívtam magam és megvettem ennek az arany árnyalatát, hogy ne távozzak üres kézzel. Nem bántam meg, nagyon szuper. Ha a következő limitált kiadásoknál lesz hasonló termék, szerintem érdemes kipróbálni. Ecsetes applikátora van, amivel könnyen felvihető ez a zselés-krémes highlighter. Az ujjammal tudom a legszebben eldolgozni, ecsettel/szivaccsal nem működik nálam. Építhető, szóval egész enyhe fényt és durván csillogó hatást is elérhetünk vele. Várom a következő kiadások highlightereit, csak így tovább Catrice!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Ladybrown

2017. február 17.

Nem volt kint teszter, a színe a csomagolásban pedig mind a kettőnek tetszett, így gondoltam jöjjön mind a kettő. A csomagolása strapabíró, jól záródik, aplikátoros megoldású, a tetején szépen szűkül a tubus, így nem lesz a fejen túl sok anyag. A színei szépek, az arany sem túl arany, a rózsaszínes sem túl sötét, szépen el tudom dolgozni, viszont egyáltalán nem tartós. Rajtam kb. 2 órán keresztül látszódik. Megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.