Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   drogériák, online

2017-es januári limitált kiadás

Csillogó highlighter púder 3 ünnepi színben.

Luminous Lights, Golden Glow, Prismatic Pink árnyalatokban kapható.

KKata1993

2017. március 26.

Alapvetően esti sminkekhez javasolnám, nem az "inner glow" hatást kelti, hanem inkább az erősebb, kicsit csillámos csapat tagja. Szeretem, de tényleg csak akkor használom, ha buliba megyek. Tartósnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Hencs

2017. március 23.

Golden Glow árnyalatban büszke tulajdonosa vagyok :D Van pár highlighterem, de ez a kicsike toronymagasan a kedvencem. Megfelelően pigmentált, építeni is lehet és gyönyörű fénye van. Nincsenek benne gigacsillámok, hanem egységes fényt ad. 100* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Szninka

2017. február 25.

A Luminous Lights-ot volt szerencsém kipróbálni, nagyon jól pigmentált és tartós és nagyon tetszik a színe is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.