Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A gyorsan száradó, áttetsző spray többfunkciós: alapozóként, fixáló spray-ként is használható, de akár csak egy lendületes felfrissítésre is alkalmas. Hibátlan, hosszantartó végeredmény.

Bajzatv

2020. november 29.

Nem rossz, de nem venném újra. Primerként használtam, de sok idő, mire beszívódik, + annyira nem tartós, mint vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

hajdu.rebeka01

2020. november 27.

Ez volt az első fixáló spray, amit használtam, így nem nagyon van viszonyítási alapon, de az az igazság, hogy nem lett szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Fanncsi05

2020. november 9.

Primernek és fixálónak is szoktam használni. Drogériás kínálatból nem rossz. Ár-érték arány nagyon jó. Hosszabban fent tartja a sminket és kevésbé kopik. Újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Moncsii04

2020. szeptember 24.

Először primerként használtam, nem volt rossz, de nekem fixálóként az igazi (főleg mióta rátaláltam a Catrice Fresh it up primerre :)).
Tökéletesen teszi a dolgát, igazából semmi rosszat nem tudok írni róla. Ár érték arány megfelelő, most vettem egy új flakonnal :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Judy1

2020. szeptember 7.

Kiválóan fixál a kész sminkre fújva és smink alá használva is, szépen tartósítja a sminket egész napra. Még este is ugyanúgy áll a pirosító és a highlighter is, mint reggel, és észrevehetetlen az arcon.
A szórófeje lehetne jobb, elég sok terméket fúj egyszerre, vigyázni kell, hogy megfelelő távolságból alkalmazzuk. Ha túl sok kerül az arcra, kicsit ragacsos eredménye lesz, és húzódik, erre figyelni kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Nichole07

2020. augusztus 28.

Fixálóként használom és szépen teszi a dolgát, simán kibír egy nyári munkanapot. Persze átfénylik, de zsírosodásra hajlamos bőrnél nem is vártam csodát. Ami miatt csak 4 csillagot kap, hogy a szórófej agresszivitása/használhatósága termékenként változik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

JErzsi

2020. július 16.

Mindenképp olyan fixálót szerettem volna amibe nincs alkohol és mivel ebből iszonyat kevés van, nem volt sok választási lehetőségem. A smink fölé sajnos egyáltalán nem vált be, az agresszív szórófejnek hála két fújástól és lefolyik a sminkem. Ha nagy nehezen sikerült összehoznom egy óra múlva olyan olajos lett az arcom, hogy csillogtam, mint egy diszkógömb. Viszont primernek zseni. Primerként szépen helyén tartja a sminket. A glitteres, csillámos színeket is ezzel viszem fel a szemhéjamra és miután megszáradt lerobbanthatatlan, kibírja az egész estét. Csak azért nem adok max csillagot, mert fixálóként nekem nem működik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

marcsi1233

2020. július 2.

Nagyon kellemes permetet oszlat el a feje, és az illata is jó (parfüm miatt, ami nélkül még jobban örülnék neki :) ). Azt hittem, hogy gyorsan fog fogyni, de azért nem vészes. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

zsalexa

2020. június 23.

Ennyi pénzért és ilyen jó összetevőkkel (csak a parfüm nem kéne :/) baromira megéri! Legjobb fixálóm ever, nem zsírosodik be alatta a bőröm, szépen a helyén tart mindent, és megakadályozza a foltosodást - télen is, sapka alatt. Legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Vyol

2020. június 23.

Nem egy Mac fix+, de most kíváncsiságból ezt vettem meg. Nekem bevált, használtam csak fixáláshoz és alapozó alá is. Jó termék.
Egy negatív ,hogy ha a szemedbe véletlenül belemegy az nagyon csíp, és én brutál könnyeztem tőle, ezért a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.