Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   drogériák, online

A gyorsan száradó, áttetsző spray többfunkciós: alapozóként, fixáló spray-ként is használható, de akár csak egy lendületes felfrissítésre is alkalmas. Hibátlan, hosszantartó végeredmény.

eszterszekely

2022. július 31.

Sosem használtam sem primert, sem sminkfixálót, szóval nincs összehasonlítási alapom. Nagy csodákat nem vártam tőle, főleg az itteni nagyon vegyes véleményeket követően, de az év legmelegebb napján hivatalosak voltunk egy esküvőre, gondoltam nincs mit veszítenem, ennyi pénzt ha nem működik az esélyért is megéri kiadni. És működött!!! Alá-fölé fújtam és nem mondom, hogy hajnali 4kor is olyan volt a sminkem, mint mikor felkentem, de nem mászott el az arcomon, csak a szemhéjpúder ült bele a csíkba egy idő után, ahogy szokott, de mintha még az is kevésbé. Ezek után bátrabban merek majd bevállalni valami magasabb kategóriás sminkfixálót - bár vannak aggályaim mennyire tudnám kihasználni. A hétköznapokban csak CC, pirosító, szempillaspirál van rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 31.

Teokleia

2022. július 31.

Elég jó kis fixáló, a sminkem szépen marad vele a helyén. Nagyon sok tapasztalatom ebben nincs, de a szórófej kellemes, egyenletes permetet fúj, a termék finom illatú, hamar szárad a bőrön, észrevehetetlen, nem ragad, és valóban tartósságot biztosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 31.

smlrz

2022. július 21.

Kellemes az illata, nem szárít de nem is hidratál. Teszi a dolgát, semmi több, semmi kevesebb. A feje kellemes, pont megfelelő mennyiséget fúj ki, kellemes érzés, ahogy az arcomra kerül. Kicsit várni kell, míg megszárad. Nem hagy ragacsos érzetet és nem lesz tőle fényes az arcom. Első sminkfixálóm, de nem hiszem, hogy önszántamból fogom bármilyen másikat is kipróbálni. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 21.

szaadri

2022. július 7.

Ezzel ellentétben az avonos sprayt használhattam púder nélkül is fixálásra, a zsíros bőröm bomba maradt. Ettől nem lesz annyira tartós, de azért sokat segít a helyzeten. A fúvókája sokkal jobb, lágy permetet képez.
Javára írható, hogy alkohol viszont nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 7.

Javára írható, hogy alkohol viszont nincs benne.

NettiKadar

2022. július 6.

Nem lesz tőle extra tartós a smink, de ezt nem is vártam el tőle ennyi pénzért. Az illata jó, nem fullasztó. Nem marad ragacsos, összességében tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

munyi91

2022. május 30.

tud annyit mint egy MAC fix+, úgyhogy ezt veszem helyette

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

tud annyit mint egy MAC fix+, úgyhogy ezt veszem helyette

lenochka

2022. április 28.

Nagyon jó! Többször újravettem már, tökéletesen egyben tartja a sminkemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Nagyon jó! Többször újravettem már, tökéletesen egyben tartja a sminkemet.

AudrinaMiller

2022. április 20.

Jó termék, sokáig friss marad a sminkem tőle és nem kenődik el, sokáig elég, nem ragad tőle a bőrőm és nem lesz fényes. Az ára is jó. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 20.

Dorotii66

2022. március 31.

Szerintem egész jó termék, viszonylag jó áron, jól fixál, kellemes az illata és nem hagy ragacsos érzést az arcon. Sokáig eltart, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Szandi1994

2021. november 20.

Jó termék. Bár olyan óriási csodát nem vártam tőle de ár- érték arányban egész jó. Szeretem használni.Szépen permetez, nem érzem plusz rétegnek az arcomon. Összességében jó termék a minden napi sminkeléshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.