Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A gyorsan száradó, áttetsző spray többfunkciós: alapozóként, fixáló spray-ként is használható, de akár csak egy lendületes felfrissítésre is alkalmas. Hibátlan, hosszantartó végeredmény.

590.- Catrice Prime And Fine Multitalent Fixáló Spray
Ár: 590 , Eladó: doriivargaa
Állapot: A képen látszik, hogy mennyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen Debrecenben, vagy foxpost/postán maradó
Ár: 1000 Ft , Eladó: MLotti
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Esztergom , fizetés: Személyesen vagy postai úton is átvehető, ezútobbi esetben előreutalást követően
Csipetke

2020. január 19.

Szépen fixál, szép befejezése a sminknek. Jó a permete is. Gyorsan szárad, és szépen tartja a sminkem. Kár, hogy nem nagyobb a kiszerelése de így legalább velem lehet a táskámba is. Nekem semmilyen illata nincs legalabbis mély nyomot nem hagy maga után. Tuti, hogy újra fogom venni. Van mikor ezzel nedvesítem be a blendert is arra is nagyon szuper, jó a blenderrel eldolgozni az alapozót. Gondolkodtam a Mac -en is de végül ezt választottam talán az ára miatt is. Egy percig nem bántam meg. Árában szerintem magasan a legjobb fixáló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Nem vagyok benne biztos, hogy bármit is használna. Az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Nem vagyok benne biztos, hogy bármit is használna. Az illata sem tetszik.

Repirton

2020. január 3.

Primerként és fixálóként is használom, ár-érték arányban kiváló. Kifejezetten szeretem a szórófejét, egyenletesen oszlatja el a terméket, nem "pöttyözi" az arcom. A kiszerelése lehetne nagyobb, ezért kap csak 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

fekdoraa

2019. december 8.

Fixálóként használom utolsó lépésben, annak remek is, viszont elég agresszív a szórófeje, és kicsit csípi a szememet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

okroseva

2019. november 7.

Nem vagyok a sminkfixálók nagy pártolója, de próba alapon nyaranta fújkálom az arcomat.
Ez a cuci konkrétan semmit nem csinált, ott volt, de nélküle sem volt a smink kevesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Aniko23

2019. november 5.

Nagyon szeretem. Primerként és fixálóként is használom. Néha használom frissítőként is. A szórófej nekem annyira nem tetszik, mert nagyon sok jön ki belőle egy fújással, valamint lehetne belőle nagyobb kiszerelés. Ezen kívül tökéletes szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Kitty9526

2019. október 29.

Primerként sosem használtam, de fixálóként és frissítőként nagyon bevált. Fix+-t sosem próbáltam, de egy darabig nem is fogom, mert ez egy abszolút újravevős darab. Szépen összemossa a poros termékeket és jól fixál. Lehetne egy fokkal jobb a szórófeje, mert így elég gyorsan fogy vagy kijöhetnének nagyobb kiszereléssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

mszabina1031

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 25.

Primerként nem, de fixálóként használom, úgy nagyon jó. Az illata egy kicsit fura, de két perc múlva már nem is lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

hejamkoa

2019. augusztus 30.

Nyilván nem egy mac fix, de 1500!!! forintért nem is várja tőle az ember... :)
A szórófeje jól működik, nagyon szépen porlaszt, és tényleg pillanatok alatt megszárad. Matt én se leszek tőle, de ezt nem is ígéri, viszont nehezebben mosódok el a nagy melegben is. Az illata alig van és miután elpárolog, konkrétan nem érezni belőle semmit. Szerintem ennyi pénzért teljesen korrekt termék, pl az essence matt fixálója ehhez képest botrány ragacs, és az is hasonló árkategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nyilván nem egy mac fix, de 1500!!! forintért nem is várja tőle az ember... :)

HChristelle

2019. július 19.

Száraz bőrre nagyon tudom ajánlani, hasonló effektje van mint a Mac fix+ -nak (nem annyira jó, de nagyon közel áll hozzá) csak ugye sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.