Catrice

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moonlight, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Körömápoló olaj olyan tápláló összetevőket tartalmaz, mint a kendi, jojoba, avokádó - és a mandulaolaj. A praktikus applikátor segítségével könnyen felvihetjük az olajat a köröm és a körömágybőr területére. A textúra gyorsan beszívódik. Az egészséges, ápolt megjelenésért. Elérhető egy változatban, 4 ml-es kiszerelésben.

Lylien

2018. november 4.

Friss illatú, gyorsan beszívódik, hatásos. Igazából ennyi elég is egy körömágyápoló olajhoz. Az applikátoros kialakításért nálam külön plusz pont jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

viragz

2017. május 3.

Nagyon szuper termék, bátran ajánlom!
Aki rágja a körmét, körömágyát annak ajánlom, sajnos nekem is rossz szokásom. Kb 4-5 napja használom és már rengeteget szépült a körmöm, ha piszkálnám rögtön előkapom és bekenem. Olajos hatása van, de hamar beszívódik, megpuhul a bőr. Nagyon szeretem, ha elfogy megint veszek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nagyon szuper termék, bátran ajánlom!

blessed

2016. október 7.

Azt hittem új terméket veszek, de a márka oldalán láttam, hogy kikerül lassan a szortimentből. Mindig használok manikűrözéskor körömágybőr ápoló olajat is, de mivel egy-egy üvegcse nagyon sokáig elég, így nem sokszor szoktam venni, valószínűleg eddig ezért sem láttam meg a polcokon. Elég jó kis olaj, szép üvegcsében, nagyon friss illattal. Az tetszett meg, hogy ilyen sok féle olaj van az összetevői között és hamar beszívódik. Mire ez el fog fogyni, addigra megint bejön más. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Moonlight

2015. november 13.

Amikor megláttam,tudtam,hogy ki kell próbálnom. Most kezdtem zselés körmöt csinálni,így a megszokott crystal nails olaja után valami más után vágytam. Már ránézni is jó,erre a kis üvegcsére. Enyhe színe és valami isteni friss "zöld illata" van. Pikk-pakk beszívódik,ezt a leírásban is ígéri, de az illata is sajnos ugyanilyen hamar elillan. Mivel nem illatosításra,hanem hidratálásra találták ki - és ezt 100%-ban teljesíti is - nem adnék neki rosszabbat 4 csillagnál. Egyet ott vesztett el,hogy ezért az összegért 3-szoros mennyiséget is kaphatnánk más márkákból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sárga színezék.