Catrice

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Nincs

A krémet feltöltötte: funcsika, Módosítva: 2024. április 12.

Kiszerelés:   10,6 g
Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Nincs

• 14 erősen pigmentált szemhéjpúder
  • Rozsás árnyalatok
  • Fényes, csillámló és matt felületek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bakonyikati

2024. május 24.

Nagyon jó paletta drogériás viszonylatban. Szerintem nagyon jó minőségű, pigmentált színekkel van tele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 24.

TamaraS

2021. augusztus 29.

A rózsaszín változatot szereztem be. Szép színei vannak, pigmentáltak és tartósak is. Ennél többb nem is kell. Akciókor nem volt 2.000 Ft se.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

zdoreebaba

2021. június 15.

Az első komolyabb palettám, amit karácsony előtt vásároltam meg magamnak a félretett pénzemből. 010-es Courage is beauty-val szemezgettem már régóta és rá esett a választásom, persze a legtöbb hölgynek ő lapul a sminkes fiókjában. Mivel nagy volt körülötte a felhajtás így komoly elvárásokkal kezdtem el használni. A csomagolása elég mutatós és belül is jónak ígérkezett. A színfelhozatal pont az én ízlésemnek megfelelő. Matt, fényes, csillogós minden megtalálható benne, elég sokrétűnek mondható ez a paletta. Könnyed hétköznapi nude viseletet többféleképpen és pillanatok alatt tudok vele varázsolni. A csillogós színekkel pedig a hétköznapi viseletemet is fel tudom dobni ha épp arra van kedvem. Mindegyik erősen pigmentált, viszont ha nincs jó minőségű ecset, akkor borzasztóan porolódnak, bár ha fent van már a szemhéjon lerobbanthatatlan, nagyon tartós mindegyik. Alapvetően kielégítik az igényeimet. Hétköznapi gyors szemsmink készítéshez nekem megteszi! Az árnyalatokat egymagukban de egymást kiegészítve is remekül lehet kombinálni. Ja... és még a három barna színt szemöldök sminkhez is fel tudom használni, így még többfunkciósnak is mondható. Remek termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Emma23

2021. május 11.

A 010 est vettem meg. Nem igazán szoktam sminkelni de nekem nagyon tetszenek a színek és a minden napokban számomra jól kihasználhatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Annavictoria84

2021. március 8.

Nudes palettát vettem meg, nagyon szeretem, mert könnyű bárhol elfér a papír csomagolás, tetszik a kis tükör és a színei csodásak, minden alkalomra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 8.

noricza

2021. február 25.

Nekem is a '010 courage is beauty' van meg. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Sosem volt dolgom 'high end' cuccokkal így ahhoz képest nem tudom hogy muzsikál, igazából ezt is csak azért vettem meg mert ritkán sminkelek, de legalább legyen 1 normális palettám. Ár-érték arányban teljesen megérte. A színek szépek, jól használhatóak, akinek nem működik valószínű a technikával van gond. Ennyi pénzért teljesen rendben van. Nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Piko888

2020. december 12.

Én is a 010 'Courage is beauty' verziót választottam. A külcsín előtt le a kalappal mind csomagolás, mind a színösszeállítás tekintetében. Drogériás palettához képest nagyon mutatós, elegáns, minőségi érzete van. A beltartalom már kevésbé tetszik. A fényes színek darabosak és nehéz őket használni. A mattok valamivel jobban pigmentáltak és könnyen eldolgozhatóak, de a smink tartóssága elég gyatra. Hétköznapra nem rossz, de összességében kicsit megbántam, hogy hosszú idő megint elcsábultam egy drogériás palettára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

bugeyes

2020. július 16.

Én is a 010 Courage is Beauty palettát tudhatom magaménak, melyben a szép nude színek mellett barackos, bogyós színek is megtalálhatóak. A fényes színek intenzívek alapjáraton, a préselt glitterek is szép árnyalatok, viszont kicsit darabosak és hajlamosak potyogni. Én azért nem hasonlítanám egy igazán jó, nem csak nevében, de minőségében is high end palettához, de ez nem is baj, mert az áráért viszont korrekt ez a termék. A matt színek szépen satírozhatok, építhetők, nem foltosak, azonban én azt tapasztaltam, hogy szemhéjbázist használva jönnek ki igazán a színei, alap nélkül nem olyan intenzívek. Mindent összevetve találkoztam már ennél olcsóbb és drágább jó palettával is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

vikimaja

2020. június 23.

A 010 Courage is Beauty nevű paletta van meg, és az itteni véleményekkel nem teljesen értek egyet. A mattokat szépen lehet építeni, hétköznapokra és/ vagy kezdőknek tökéletes. A csillámosok sminkfixálóval és applikátoros ecsettel nagyon szépen hasznàlhatóak és fent is maradnak. Ennyi pénzért ez egy nagyon jó és praktikus kis paletta, a high-end palettáim mellett is szépen helytáll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

SzandraK

2020. május 27.

Instagramon egy youtuber-nél láttam először ezt a kis csodát, és rövid hezitálás után meg is rendeltem.
Nagyon szép, hétköznapi színek lelhetők fel ebben a kis palettában, ami különös tetszik. "nomakeup" makeup-hoz tökéletes. Nem pereg le és jól pigmentált, én szemhéjbázissal használom, ami még tartósabbá teszi.
A csomagolását, kialakítását is nagyon eltalálták, mágneses "zárhatósága" nekem újdonság volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.