Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017 februári limitált trendkiadás

Hosszantartó, fényes és intenzív fedésű körömlakkok

3 árnyalatban kapható

Knubbel

2017. március 12.

A 02-es sotet lila arnyalatban vettem meg. Gyonyoru a szine, sotet padlizsan lila. Szepen fed, jo az ecsete, nagyon egyszeruen es konnyen lehet hasznalni. A kezemen mukorom van, szoval en csak a labujjkormeimet szoktam lakkozni, igy nincs is sok lakkom. Van egy piros es egy rozsaszines nude. Ezeket szoktam valtogatni. Nem is tudom milyen felindulasbol vettem meg. De nagyon orulok, hogy igy tettem. Tartos es hamar szarad. A szine pedig tenyleg egy alom 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Golyakalifa

2017. február 24.

Tegnap vettem meg a rózsaszín változatot, nekem túl bugyiszín/neonszín lett felkenve, és az állaga sem tetszik, nem szárad rendesen. Hiába volt jó áron, ha a minősége nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.