Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív fedést és magasfényű ragyogást biztosít. A lágy, nem ragadó textúra kellemes érzetet ad, anélkül, hogy beleülne az ajak barázdáiba.

8 árnyalatban kapható

MaFa

2018. szeptember 4.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt. Szuper pigmentált, elég egy vékony rétegben felkenni, mert könnyebben rászárad a szájra, így tartósabb lesz. Próbáltam több rétegben is, de úgy mindig lejött hamar. Nagyon szép fénye van, nem kenődik el. Mivel szájfény ezért fog. Az ivást bírja, az evést nem. 2 árnyalatban is megvettem, nagyon elégedett vagyok vele. Ár érték arányban megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.