Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Imádnivaló Lila. Praktikus szépségápoló, mely tökéletesíti az arcbőrt: folyékony korrektor közepes fedéssel, lilában. Puha applikátorának köszönhetően, a krémes textúra könnyedén felvihető és eldolgozható célzottan a bőrhibákon, 18 órás hidratáltságot nyújtva a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Blackxentric

2018. április 19.

Én arra használom, hogy kivilágosítsa az alapozóm és elvegye a sárgás tónusát nagyjából. Az állaga krémes, jól össze tudom dolgozni korrektorral és alapozóval egy beauty blenderrel. A valódi funkcióját nem tudom kihasználni, de erre nekem jó. Újra nem fogom venni az biztos. Ez az ecsetes megoldás nem a kedvencem, inkább legyen olyan, mint a fit me. Hátránya, hogy nagyon kevés van benne, ezt a pénzt szerintem nem éri meg. Lehet keresek egy másik hasonló színű korrektort.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

jvivi

2018. április 16.

Kellemes állagú, nem ragadós. Folyékonyabb, mint más color correcting termékek, valószínűleg a tekerős-ecsetes kiszerelés miatt, ezért ne is várjunk tőle olyan erős fedést, mint a sűrűbb társaitól, de nagyon jó kiegészítője lehet egy gyengébb fedésű alapozónak, mert ezáltal nem üt át. Utólag sajnálom, hogy más színben nem szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.