Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2012 májusi limitált kollekció

5 színben kapható.

Avicky

2013. november 8.

Az olcsó körömlakkok királya a Catrice. MIndent tud amit a nagyok: gyönyörű színek, gyors száradás, fényes felület. Csak egyben marad el a profi lakkoktól: tartósságban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

electropanic99

2013. június 2.

C03-as (Colour Bomb) árnyalat tulajdonosa vagyok, körömlakkokhoz képest egész kellemes csalódás a Catrice verziója - 1-2 napig tart, szépek a színei, 2 rétegben tökéletesen fednek. Könnyen száradnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

GossipGirl

2013. március 9.

Olyanok, mint a sima Catrice körömlakkok. Jó fedés, jó tartósság, jó ár és gyönyörű színek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

marcipanfelho

2013. március 9.

az 5-ik szín van meg és nagyon tetszik. Nagyon vibráló és erős, két rétegben is elég hogy megkapjuk ezt a színt és tartós is legyen. Szeretem a Catrice körömlakkokat mert gyorsan száradnak és tartósak és nagyon szép a színük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

reku87

2012. november 29.

Egy lakkor megkaparintottam az akciós kosárból, egyenlőre még a fiókban pihen, de azt hiszem hamarosan használatba kerül, mert nagyon tetszik és nagyon vágyom valami vidám színre a körmeimen. Ha olyan, mint a többi Catrice lakkom, akkor nem lesz semmi probléma vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

azepretaztszeretem

2012. július 21.

Az 5 boldog tulajdonosa vagyok és imádom. Nekem tartós is volt, de én mindenhez kell, hogy használjak alap- és fedőlakkot, így nem próbáltam nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Tutu23

2012. július 19.

A Mission Lilac van meg. Gyönyörű szín :D A lábujj körmeimre használom és eddig mindig azért kellett lemosni, mert lenőtt! Kézen nem teszteltem még, de ha hozza a Catrice minőséget, akkor szuper lehet ott is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

la.petite.peste

2012. július 9.

A C02-Attracting Camouflage van meg, két rétegben is egész jól fed (bár kellhet a 3 vékony réteg is), és egyáltalán nem buborékosodik fel, jó tartósnak is bizonyult, a színe pedig nagyon szép és különleges, jó vétel volt. Az új fajta széles ecset eleinte kicsit furcsa volt, de hamar megszoktam, szerintem sokkal jobb, mint a korábbi, ami pedig túl keskeny volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

suti_muti

2012. július 2.

Két darabom van a kollekcióból, és gyönyörűek. Gyorsan száradnak, kényelmesek az ecsetek, tartósak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

doee77

2012. július 1.

Nekem is a második szín van meg - korábban nem használtam ezt a márkát, viszont ez a banánzöld szín csak itt volt. A szín szép, de az ecset nagyon bumfordi, nekem a lakk maga is sűrű, nem terül szépen... ( a két réteg nekem viszont elég volt, és alapozó lakkal egy fokkal jobb a helyzet) nem olyan drága lakk, a tartóssága is oké, de nekem egy kicsit csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.