Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. november 25.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2012 májusi limitált kiadás

3 árnyalatban kapható:  Colour Bomb, Nude Alarm, Booldy Red

sailorluna

2018. augusztus 2.

ez volt az első matt rúzsom, és a mai napig imádom. a bloody red színt vettem meg, gyönyörű, bársonyos árnyalat, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

pomwell

2013. március 29.

A Bloody Red van meg és azt kell mondjam, hogy ez a tökéletes matt vörös (a drogériás vonalon biztosan). Hasonlóan a MAC ikonikus Ruby Woo rúzsához ez is tartós, teljes fedést ad és eszméletlen színe van. Először az ajkak belsejénél kezd kopni, azt érdemes néha újrarúzsozni. Evést, ivást jól bírja. Ez a rúzs egy igazi klasszikus és imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Katerina

2012. november 5.

A Nude Alarm árnyalatot vettem meg. Én nem nagyon szeretem a harsány színű rúzsokat, így amikor ezt megláttam a boltban nem bírtam otthagyni. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A színe nagyon szép, és kb. 3 órát bír ki újrakenés nélkül. Aki szereti a natúr sminket annak ajánlom, hogy szerezzen be ebből az árnyalatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

titinem

2012. szeptember 15.

a colour bomb rúzs nagyon pigmentált, egészen tartós, szép a csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

a colour bomb rúzs nagyon pigmentált, egészen tartós, szép a csomagolás.

orban.klaudia

2012. szeptember 10.

Nekem a Nude Alarm árnyalat van meg, csodaszép, nagyon tetszik, de sajna a legapróbb hibákat is óriássá teszi az ajkakon, szóval "csak tökéletes szájra való" :(
De ettől eltekintve nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

De ettől eltekintve nagyon szeretem

feredith

2012. szeptember 10.

Én is a colour bomb tulajdonosok sorát gyarapítom. Hihetetlenül élénk, magával ragadó, izgalmas szín. Az ajkakat előtte érdemes alaposan hidratálni, hogy szépen mutasson rajta és sajnos én is azt tapasztaltam, hogy eléggé szárít. Az árát nagyon megérte, még így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

reku87

2012. augusztus 21.

A nude alarm-ot vettem meg, tökéletesen passzol hozzám. Szárít, tehát csak kellően hidratált ajkakon néz ki jól. A colour bom-al is szemeztem, de nem mertem bevállalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Szaszmancs

2012. augusztus 18.

Na azért nagy nehezen csak beszereztem én is a Colour Bomb árnyalatot, pedig nem vagyok az élénk rúzsok híve, de Wishes képein annyira beleszerettem a színbe,hogy kellett,na! A szín, ahogy az várható volt gyönyörű, a csomagolás igényes, az állag pedig elsőre kellemes,de sajnos nagyon szárít :( a tartóssága sem kiemelkedő, csúnyán is kopik és tényleg csak tökéletesen puha,ápolt szájon mutat szépen. Mindent összevetve közepesnek találom,de örülök,hogy a birtokomban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

krisztinakoteles

2012. július 13.

Olyan régóta kerestem matt rúzst, és láss csodát, kijött a Revoltaire kollekció! A Nude Alarm és a Colour Bomb van meg. Az előbbi sajnos elhamarkodott vásár volt, nem illik a bőrszínemhez, de a Colour Bombot használom amikor csak tehetem! Ha sikerül belebotlanom a vörösbe, azt is megveszem, főleg leértékelve. Sajnos kicsit szárít, ezért kap csak 4 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

tetty08

2012. július 8.

Nekem a Nude Alarm árnyalat van meg. Hiba volt ezt választani. Nagyon szárít. Máson is kipróbáltam, de eddig mindig kiborított a végeredmény. Imádom a nude rúzsokat, de ez szerintem borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.