Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   8,7 g
Lelőhely:   drogériák, online

2017-es júliusi limitált trendkiadás

2 színű púder textúrájú duo highlighter, a természetes ragyogásért. Minden bőrtípusra ajánlott.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emerald91

2018. február 23.

Én a Essence highlighter ecsetével használom és nagyon szeretem, szolid csillogást ad az arcomnak. A szemöldököm alá is ezt használom rohanós napokon, de csak a "maradékot" viszem fel így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

szeliger

2017. október 22.

A limitált kollekció highlighter darabja is teljesen rendben van, nagyon jól sikerült kis termék. Csinos a csomagolás, ugyan műanyag az egész, mégis jólesik ránézni. A beltartalom pedig kifogástalan, nem találok rajta fogást. A TBS legyezőecsetével használom, az ecset pont a megfelelő mennyiségű festéket veszi fel, ha durván végighúzom, akkor picit porozza a higlightert, de ha kicsit lassabban simítom, akkor már nincs porozás. Az arcnak nagyon szép fényt ad, én együtt használom a két színt, végighúzom az ecsetet rajta és kész, ugyanakkor a színek külön-külön is szépek.
Ezt is Kínában gyártották, ez van, ettől még megy az ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

Ezt is Kínában gyártották, ez van, ettől még megy az ötös.