Catrice

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. április 3.

Kiszerelés:   6,1 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2017-es júliusi limitált trendkiadás

Ötszínű szemhéjfesték paletta.

C01 Metal Muse árnyalatban kapható

szeliger

2017. október 22.

Nagyon szép, jól használható darab. A fedélen belül hatalmas tükör, kis elválasztó fólia a festékeken, hogy a tükör ne piszkolódjon. A színek jól kihasználhatók, egymással szépen kombinálhatók, a finish az idősebb korosztálynak is vállalható, kissé fénylő, ugyanakkor mentes a túlzásoktól. A középső kis kocka kifejezetten csillámos, ezzel a fény nagyon jól irányítható. A Pupa szemhéjalapjával használom ezt is, az árnyalatok estére is meglehetősen jól felismerhetőek, igazán szép, nappali smink készíthető velük.
Teljesen el vagyok ámulva, jó minőség elérhető áron, még akkor is, ha Kínában gyártották. Egy dolgot nem értek csak, miért csak az ősz közepén érkezett meg hozzánk egy limitált nyári paletta?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

Annath

2017. október 17.

Régóta vadásztam rá, de amint sikerült megkaparintani, swacholtam a színeket, egy álom! Gyönyörű, visszafogott sminket lehet vele készíteni. A középső rószaszín és a két visszafogottan csillámos szín pigmentált, de egy alap nem árt alá. A másik kettő alapszínnek vagy satírozásnak jó. Imádom, örülök, hogy van egy kompakt tükrös csoda a birtokomban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Theodora

2017. október 17.

Ez egy csoda! Gyönyörű termék, meglepően kedvező áron. A minősége is teljesen megfelelő. Gyönyörű színek, jól lehet őket vegyíteni, szépen lehet őket satírozni és viszonylag tartósak is. A dobozka belsejében végig tükör van! Imádom ezt a designt. Ezzel a Soleil kollekcióval most igazán kitett magáért a Catrice. *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.