Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   drogériák, online

2017-es júliusi limitált trendkiadás

Bronzosító púder a természetes napcsókolta ragyogásért, mely alkalmas kontúrozásra, vagy "Sun-Stripping" létrehozására is.

Catrice Soleil D’Été Sun Stripping Bronzer, bronzosító
Ár: 1000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Ralynna

2018. február 20.

Jó kis bronzer, semmi komoly problémám nincs vele. Talán annyi, hogy egy kicsit sötét, bármennyire igyekszem alaposan eldolgozni. Nem baj, majd elhasználgatom nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

orsiberta

2018. február 10.

Nagyon elégedett vagyok vele, szinte mondhatni, hogy a benefit hoola bronzer olcsóbb dupe változata. Tartós, és világos bőrön sem narancsos hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Theodora

2017. október 17.

Megtisztelő elsőként véleményezni. :D Már évek óta a Sun társát használom, amivel jobb híján elégedett vagyok. Ez szerintem pontosan ugyanaz a termék szebb designnal megáldva. Talán a színe is sötétebb egy árnyalattal, bár ebben nem vagyok biztos.
Ja, és picit porol. De az ecsetet leütögetem és tökéletesen lehet alkalmazni. Árnyékolásra használom a mindennapokban, nagyon jó kis termék. Lehetne tartósabb, de azért megteszi, főleg, hogy folyékony alapozón használom és nem por alapún.
Nekem ez sokszor újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Nekem ez sokszor újravevős.