Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macsekable, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

PAncsi79

2014. február 27.

Kicsit kicsi nekem ez az ecset, ráadásul igen kemények a szálai, bökik a bőröm. Emiatt csak igen ritkán használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 27.

Szuszi

2014. február 8.

Egy limitált szériás (lila) van nálam, amit csak muszájból, mivel a Mac készletet otthon hagytam, a hétvégi bulitúrára pedig kellett egy gyorsan. MInden szütyőben elfér és meglepően jó használni. Nem leszek teljesen a szerelmese, de az árához képest jól teljesít és nem hullik. 5-ös :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

flp.csenge

2012. július 22.

Szerencsére az enyém nem vedlik pedig a legtöbb használat után kimosom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Szerencsére az enyém nem vedlik pedig a legtöbb használat után kimosom. :)

anita

2012. április 23.

Az enyém abszolút jó, majdnem 1 éve megvan és pár szál hullott ki tisztításnál. Kicsi, kézre esik, nekem az egyetlen problémám a súlya, túl könnyű műanyag. Az árát megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

vador

2012. április 22.

Picit kemény és szeret vedleni, de nem rossz. De nem is jó. Így szerintem első adandó alkalommal le fogom váltani szívtelenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

blanchee

2012. április 20.

Otthoni használatra, ha épp nincs másik tiszta elmegy. Mint ahogy előttem már írták, az enyém is nagyon hullatja a szőrét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

stenonis

2012. április 20.

Az enyém teljesen jó állapotban van, pedig sokszor mostam már. Használat közben sem volt még gond vele. Szeretem, főleg a ceruzát, a vékony vonalakat szoktam vele satírozni. Pici, kézre áll, jó a formája, bármekkora neszesszerben elfér. Plusz pont, hogy van hozzá zárható tok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

macsekable

2012. április 15.

Szépen lehet vele dolgozni, viszont annyira hullatja a szőrét, hogy az valami botrányos. Volt, hogy belepattant a szőr a szemembe és ott kellett halászni a szemgolyómról... Minden használatnál kijön 2-3 szál belőle.Tényleg sajnálom, hogy ilyen gáz, mert amúgy számomra épp jó a mérete, a formája, a keménysége, simán kenterbe verné a drágább satírozókat, csakhogy van fele ennyiért, nem szemetelő, így mégiscsak sokkal jobb noname szemhéjpúder ecset is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 15.