Catrice

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2018 májusi-júliusi limitált kiadás

Ergonomikus kialakítású ecset magas minőségű, szintetikus szálakkal folyékony alapozókhoz és primerekhez.

dunaimano

2019. február 12.

IMÁDOM! Nem tudtam, hogy hiányzik egy ilyen ecsetem, de amióta megvan, napi használatba került. Az alapozót blenderrel viszem fel általában, szépen eldolgozom. Amikor először kipróbáltam, hogy milyen lesz a végeredmény, ha ezzel az ecsettel még egyszer átmegyek az arcomon, nem hittem a szememnek! Gyönyörű, csík- és foltmentes, természetes hatás. A kialakítása miatt mindenhova odafér. Bónusz, hogy amikor nem elég hidratált az arcom, és emiatt a magas fedésű alapozóm a száraz részeket csúnyán kiemeli, darabosodik, ezzel az ecsettel ilyenkor is nagyon szépen a bőrömbe tudom dolgozni az alapozót. Nagyon örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Eveee

2019. február 6.

Kreatív forma, tömött, de isteni puha ecset. Akciósan vásároltam január elején, de néhány Rossmannban még az alsó polcokon (nem méltán) lehet belőle találni 999 forintért. Alapozó felviteléhez használom, nekem bevállt, megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Yayoi11

2018. december 3.

Nagyon jó minőségű ecset, tömör de puhák a szálai, én a primert szoktam vele felvinni mert egyáltalán nem szívja be magába az ecset és szépen eloszlat bármit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Bendőke

2018. július 23.

A Catrice ecseteli egyre különlegesebbek. Már vadászom a limitált kiadások után, mert jó minőségűek! Én ezt csak simán púderhez használom. Egy egy darab nagyon meg tud lepni mennyire jó és ötletes. Szerezzétek be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

wishes

2018. július 13.

Imádom a Catrice ecseteit, ezt is :) Hihetetlenül sűrű és tömött! Arra szoktam használni, hogy a felvitt, de még nem megszáradt alapozót apró, körkörös mozdulatokkal beledolgozom ezzel a bőrömmel. Instant blőr és csíkmentes hatás garantált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.