Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 19.

Kiszerelés:   6,4 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2018 májusi-júliusi limitált kiadás

Krémes highlighter praktikus toll alakban. Napszakonként eltérő koncepció: friss nedves hatás a nap kezdetén, a nyár érintése a bőrön délután, és holografikus ragyogás este.

3 árnyalatban kapható

Yayoi11

2018. december 3.

Azért vettem meg, mert tetszett hogy egy semleges igazi dewy hatása van, azt már korábban megtanultam, hogy az ilyen stickes highlightereket nem lehet közvetlenül az arcra kenni mert felszedik az alatta lévő réteget, és ez is jól működik, ha az ujjammal viszem fel. Szép hatása van, de sajnos nem tart annyira sok ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

farkas.timeazsofia

2018. november 9.

Megvettem ezt a terméket, mert le volt árazva. Igazából az tetszett, hogy nem csillámos, hanem nedves hatást lehet vele elérni. Elvileg. Sajnos nekem még nem sikerült. Arra már rájöttem, hogy alapozó felett esélytelen használni, de hogy hogyan lenne mégis jó, még nem tudom. Ha esetleg valakinek van ilyenje, írja meg, hogy ő hogy használja, nagyon érdekelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

Emolliensek: Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Isononyl Isononanoate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate