Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
drogériás szemhéjpúder + pirosító csomag
Ár: 1700 , Eladó: lizavetta
Állapot: vegyes, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes, vagy előreutalás után posta/fox
lavandaire

2018. szeptember 5.

Nem rossz az árához képest, viszont nem is annyira jó, mint amilyenre számítottam az itteni vélemények alapján. A pigmentáltsága közepes, poros de a tartóssága jó. A szinei nagyon szépek, ősszel különösen jó ez a paletta. Az ára miatt szerintem hülyeség otthagyni, kicsi kompakt szóval tökéletesen megfér a sminkes táska alján még akkor is ha az ember nem sminkel annyit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Lizinka

2018. június 15.

Telitalálat! Ajánlom mindenkinek, hiszen nagyon jól pigmentált, ár-érték arányban a legjobb választás. Hétköznapi és alkalmi smink is készíthető vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

reb93.

2018. március 6.

Gyönyörű színei vannak, nagyon nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Gyönyörű színei vannak, nagyon nagy kedvenc.

lovecreams

2018. január 28.

Igaz, hogy már vannak hasonló színeim, de kb. 850 Ft-ért nem tudtam otthagyni. (kifutó termék)
Brutál pigmentált, könnyen satírozhatóak, nem potyognak, minimálisan porolnak csak. Tartósságáról önmagában nem tudok beszélni, mivel én mindig használok szemhéjalapot, azzal nagyon tartós. Aki talál még belőle, ne hezitáljon! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Liryo

2017. november 11.

Ha jól tudom 3 féle árnyalata van amiből kettőt sikeresen becserkésztem. A Copper paletta egy igazi álom. Tökéletesen felvihető ecsettel vagy ilyen kis pici szivacs aplikátorral is, sőt akár még az ujjammal is ha sietős kedvemben vagyok. Nagyon szép, meleg, barna és arany színei vannak és a két "plusz" szín a tetején nagyon tetszetős. A rózsaszínes paletta annyira nem nyerte el a tetszésemet. Olyan átlagos nude színei vannak bár a rózsaszín és a barack nagyon szépen tud mutatni viszont a többi olyan szín benne "elmegy" kategória. Arról nem is beszélve, hogy a Nude a matt szemhélypúder kategóriába esik és az számomra kicsit olyan mint a kréta. Minden esetre a Copper paletta megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Neria

2017. november 1.

Csodaszép színek, minden szemszínhez illenek. Kell mellé egy paletta amivel lehet füstösíteni, de szerintem borzasztóan jó. Imádom, mert pigmentáltak, tartósak, kellemesen csillámosak, és tényleg vibráló lesz tőle a tekintetem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

ginger20

2017. október 31.

Már nagyon szerettem volna egy barnás-bronzos palettát, úgyhogy nagyon örültem mikor megtaláltam ezt. A színek nagyon szépek, jól pigmentáltak így hangsúlyos sminket lehet vele készíteni. Ami picit zavar, hogy nem mindegy milyen ecsettel viszem fel mert kissé porzik. De összességében elégedett vagyok vele. Szinte mindennap használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

KuSza

2017. augusztus 13.

Hihetetlenül szeretem ezt a palettát. Nem olyan régen vettem, amikor Balatonon nyaraltam, volt, hogy akkor is használtam, amikor utána strandolni mentünk és nem tudom, hogy a barátaim, vagy én lepődtünk meg jobban, amikor a vízből kijőve is tökéletesem a szememen volt, pedig nem nagyon kíméltek a többiek, kaptam vizet rendesen. :D Pedig én alapot sem használtam hozzá, csak egy kis korrektort és így is megmaradt, nem potyogott le, nem folyt el, nem gyűlt össze, pedig nekem már 1-2 óra után kb minden csíkokban áll a szemhéjaimon, alappal együtt is. Ez nem tudom nem tudom miből van, de én ilyen tartós szemfestéket nem gyakran látok. És a színek.. Hát azok valami elképesztően gyönyörűek. :O Mondjuk nem tudom, hogy a leírás milyen matt kontúrozó árnyalatról beszél, mert mindegyik tömény csillám, de valami fantasztikusan szépek. A színekkel hétköznapi és alkalmi sminket is lehet készíteni, ha ügyesen variálja az ember, akkor elég változatosan. Én nagyon ajánlom mindenkinek, nagyon jó befektetés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

andreaa96

2017. július 17.

Eddig mindig nehezen találtam a szemhéjamra tartós szemhéjpúdert, de a kedvenc márkám most sem hagyott cserben. Pár hónapja használom rendszeresen, nekem körülbelül 4-5 órát át bír ki, természetesen alap használata mellett. Szépen van pigmentálva, de szigorúan alapozni kell előtte, különben gyorsan lepereg. Ezért is az egy csillag levonás, alapozás nélkül nekem nem hajlandó fenn maradni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

liki

2017. július 1.

Ilyen gyönyörű színeket már régen láttam egy palettában .Nem kopik, nem ül bele a ráncokba, pigmentált és nem győzöm hangsúlyozni a gyönyörű szép színeit! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: Zinc Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).