Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   drogériák, online

2017-es júliusi-agusztusi limitált kiadás

Mattító és hűsítő primer stick, mely megfelelően előkészíti a bőrt a sminkre, megakadályozza a bőr izzadását, így szükségtelenné téve a púdert.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vadvirag919

2017. október 3.

Még a nyáron szereztem be, igaz nem teljesen rendeltetésszerű használatra. Hűsíteni tényleg hűsít, pattanást nem okozott, de az égegyadta világon semmit nem ér primerként... Részemről a lábbeli általi kidörzsölődést szándékozom vele megelőzni, remélem arra jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.