Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2017-es júliusi-agusztusi limitált kiadás

12 árnyalatú szemhéjpúder paletta, tükörrel és kétoldalú ecsettel, mely biztosítja a tökéletes 50-es évekbeli stílusokat.

C01 Travel Lust változatban elérhető

0bikbik0

2017. augusztus 17.

Csak ismételni tudom az előttem véleményezőket.
Nagyon szép, igényes csomagolás, praktikus tükör. A szinek kívánatosak, de...
De se nem pigentáltak se nem tartósak.
Kár, mert ez így értelmetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Csak ismételni tudom az előttem véleményezőket.
Nagyon szép, igényes csomagolás, praktikus tükör. A szinek kívánatosak, de...
De se nem pigentáltak se nem tartósak.
Kár, mert ez így értelmetlen...

Amelie5

2017. augusztus 10.

Ma vettem meg ezt a szépséget. Egyből ki is próbáltam, de azt kell hogy mondjam nem vagyok vele teljesen elégedett. A színek gyönyörűek, de valóban nem elég pigmentáltak. És tartósnak sem mondható. A matt színűek viszont teljesen jól működnek. A nagy tükör miatt pedig praktikus. Ár/érték arányban jó. Talán 2100 ft-ért vásároltam külföldön egy DM-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

gioia

2017. július 19.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Sajnos nem elég pigmentált, ezért meg se vettem. A sötét színek még csak-csak muzsikálnak, de a világosak nem igazán. Tartósság se tűnik nagyon ígéretesnek. Pedig olyan kis szép és jó lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 16.

A Müllerbe már megérkezett ez a praktikus és szépen összeállított paletta. DE: a pigmentáltsága nem túl jó, így racionális döntést hoztam és nem jött velem. Az ára is nagyon baráti, ha jól emlékszem 2700 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 16.