Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2021. augusztus 4.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   drogériák, online

Szuper finom, selymes textúrájú púder 52% ásványianyag-tartalommal és hidratáló hialuronsavval, szilikon- és olajmentes. Természetes matt hatást eredményez.

gugan16

2021. november 19.

Teljesen oda vagyok, felülmúlta az elvárásaimat. Összetörtem a mac púderem, gondoltam az újra vételéhez kivárok egy akciót és átmenetileg veszek egy drogériásat. Hát úgy alakult, hogy nekem ez jobban működik, miközben ötöd annyiba kerül. Eléggé ki tud fényesedni az arcom, de ez a termék szépen tartja magát a nap folyamán. Még csak télen tudtam tesztelni, de remélem nyáron is jól fog működni. Nagyon világos a bőröm, nekem így tökéletes működik a színe is. Nem okozott bőrproblémákat sem. Engem a csomagolás se zavar különösebben.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 19.

veci

2021. november 18.

Használom már egy ideje, de nehezen alkotok róla állandó véleményt. Van, amikor tényleg egy nagyon természetes, egészséges bőrképet ad, más napokon meg kiemeli az összes pórust és száraz részt - ráadásul ez nem függ attól, hogy milyen gyakorisággal hámlasztok éppen. Szerintem alapozó-függő, van ami felett szép, és van amivel nem passzol. Azt meg kell adnom neki, hogy tényleg tartós és jó minőségű termék. A csomagolását én is utálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

jubileum

2021. november 14.

Ez a kis hialuronsav tartalom zseniális ötlet, mostanában rengeteg púdert próbáltam a mindennapos naptejhasználat miatt (ugye öregedés jeleninek 80%=nap), és a szemme körül egyszerűen folyton mazsola voltam, összeaszik apró ráncok keletkeznek ideiglenesen...nem jó állapot, de ez a púder nem csinál ilyesmit, eleve a tiszta sodium hyaluronate is gyönyörűen egységesíti a bőrt, szóval alapból nagyon jó púderalapanyag lenne márcsak a külsőségek miat is de így segít kicsit megőrizni a bőr nedvességtartalmát miközben a bőr és a naptej olaját lefojtja. Szuper. Tény a doboz tényleg nem a legjobb, és vagy túl sok jön ki a szűrőn vagy túl kevés...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Jujuci

2021. október 19.

Nagyon bevált a True Skin alapozó és korrektor is, ezért bátran vettem meg ezt is, amiben szintén nem csalódtam. Szépen egységesít, mattít,de nem a poros hatású mattítást kell elképzelni. Elvileg transzparent, és látom, sokan írják az előttem szólók, hogy nekik nem fehérít. Nekem sajnos egy picikét igen, de ez aztán teljesen jól korrigálható bronzerrel, pirosítóval... Ami nagyon tetszik, hogy nap végére sem fénylik át, ami nálam extra teljesítmény, ugyanis elég olajos bőröm van. Összességében nagyon szép természetes eredményt lehet vele elérni, és biztosan újra fogom venni. Egyetlen negatív dolgot azért kiemelnék: a csomagolása irtó gagyi, sokszor alig lehet visszatekerni a kupakot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

Rean519

2021. október 13.

Annyian dícsérték, hogy muszáj volt kipróbálnom. Nem csalódtam benne, nagyon finomra van őrölve, szépen eldolgozható. Pont annyit mattít, amennyire kell, és nem fehérít. A csomagolása picit nehezíti a használatát, de emiatt nem vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

noricza

2021. szeptember 9.

A kíváncsiság vezérelt a vásárlásban mert akkora volt a hype körülötte (hát persze hogy "megkellvenni"). Azt hiszem most tényleg állíthatom azt, hogy megtaláltam azt amit kerestem. Valóban átlátszó és nem fehér és nem sárga és nem ül bele minden ráncba és nem mattítja rendellenesen múmiaszerűre a sminket. Ad egy természetes ragyogást egyszerűen imádom! A többi szirszar menetel is kifelé a sminkesből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Judy1

2021. augusztus 3.

Kiváló púder. Nagyon finomra őrölt, szépen mutat az arcon, nem lesz maszkos hatása és nem emeli ki a ráncocskákat. Kifejezetten tetszik, hogy nincs erős mattító hatása, az arc természetes fényét hagyja meg az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

bleauwsy

2021. augusztus 3.

Szuper tartós és hozza amit ígér. Átlátszatlanul mattít/selymesít és fixál. Olcsóbb alternatívaként biztosan újraveszem. Tetszik, hogy nem ül bele a pórusokba sem és a sminkem sem mászik el idővel, úgyhogy szép munkát végez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Natalie

2021. július 28.

Olcsó(bb) alternatívaként figyeltem fel rá itt a KM–án. Rögtön a lényegre térve…a termék nagyon jó,hasonló véleménnyel vagyok mint az elôttem szólók. Nem szeretem a púderes hatást, a mattot pláne nem,ráncokba se üljön,sôôt,egyáltalán ne is látszódjon😀,de fixáljon jó alaposan,és mivel nem zsíros kimondottan a bőröm,ne is száritson. Ennyi és nem több. Bevált. A csomagolása viszont nem jó! Sokszor kell játszadoznom vele mire vissza tudom tekerni a tetejét,ez a sietôs reggeleken kiakasztó.Emellett szerintem púderhez túl kicsi a termék,ez az ecsetekhez nem praktikus,de persze érthetô,hogy ilyen kis mennyiséget nevetséges lenne nagyobb átmérôjû tartóba tenni…mert ugye szemtelenül kis adag. Tök jó,hogy Catrice odafigyel mondjuk a mikromûanyag mentességre,stb..de ennyi felesleges mûanyag felhasználása számomra rohadtul nem környezettudatos húzás,inkább nyerészkedés. Emiatt hiába jó,nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 28.

_zsulu_

2021. július 10.

Eszméletlenül jó púder! Kombinált,nyáron zsíros bőröm van, így én mindig púderezek, akár naponta többször is. Évek óta csak koreai púdereket vagy az RCMA-t használom, a drogériásakkal eddig mindig befürödtem. Most gyorsan kellet utánpótlás, így random lekaptam ezt a polcról.
Nem természetellenesen matt, nem poros a hatása, nagyon finomra őrölt,így felvitelnél érdemes nem lélegezni/szemet becsukni :D. Bár "átlátszó",mégis egységísíti kicsit a bőröm, még akkor is ha nincs alatta semmi csak fényvédő. Nagyon kellemes selymes utána az arcom, nem ragad és az az érdekes, hogy a nap folyamán ahogy átzsírosodik,még akkor is kellemes tapintású, szóval nem tocsog a zsírban a fejem. A doboza kifejezetten tetszik, biztos megtartom :) Remélem,hogy ez nem egy időszakos termék,mert simán újravenném, télen valószínűleg még szebb lenne a nem teljesen matt hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate