Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szása, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online

2014-es november-decemberi limitált trendkiadás

Áttetsző, virágos illatú púder, mely enyhe csillogást ad a bőrnek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Loona

2016. július 13.

Nagyon meglepett, amikor itt megláttam, hogy ez egy 2014-es limitált kollekció részeként volt kapható, én ugyanis két hete akadtam rá a Rossmann kiárusítós állványán :O Biztosan nem azóta állt ott, mert sokszor jártam már azóta abban a boltban, szerintem valamelyik raktári polcon kallódhatott eddig.
Nagyon örülök, hogy ilyen szerencsém volt, mert ez egy hihetetlenül cuki kis valami: pici, kecses csillog, és abszolút monokróm *.* minden, amivel le lehet venni a lábamról XD Anno a RdeL Young Queen of the Night rózsaszín púderporáról szépen lemaradtam, és azóta is nagyon bánom, most viszont úgy érzem magam, mintha a helyette talált vigaszdíj valójában a fődíjnál is jobban passzolna :D (ettől még tovább álmodozom az említett másik megtalálásáról is... hátha majd ugyanígy :D ). Ha kapható lenne még, megkockáztatom, hogy vennék belőle még legalább egyet, nem csak azért, hogy kifogyhatatlan készletem legyen belőle (ez nem hiszem, hogy fenyeget, azért használni nem sok helyre tudom majd szerintem), hanem mert tuti még jobban mutatna a polcon 2 vagy 3, mint 1 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Nagyon szeretem ezt a púdert. Olyan elegáns, helyes, egyértelműen éke a gyűjteményemnek :) Egy fújásra nagyon kevés csillámot adagol mennyiségre, de az biztos, hogy ragyogok utána rendesen :D Nagyon jó illata is van ráadásul - most pedig akciós, így pláne megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Ladybrown

2015. január 29.

Igen, ez is nagyin kellett, amikor megláttam. Ünnepek alatt már csak a magam kedvéért is fújtam magam vele, ha csiniben voltam, ha mackóban... az ára becsapós, valóban soknak tűnik, de olyan kevés púdert viszünk fel vele 1 alkalomra, hogy ezt is évekig fog tartani kiüríteni. Mindenesetre nem bántam meg, jól elszórakoztattam vele magam. :)
Akinek ez drága, vagy már nem találja, a Rival de Loop állványán láttam hasonló újdonságot. Hasonló a kiszerelés, rózsaszín a por színe, úgy emlékszem 1200 Ft körül volt és legalább van ekkora a kiszerelés, ha nem nagyobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

nemethanna1

2014. december 26.

Karácsonyra leptem meg magam vele. Nagyon tetszik ez a dizájn, a régi kor ikonjaira emlékeztet, igazi dívás must-have. Tetszik ez a pumpás megoldás, nagyon szép, ahogy kifújja magából a púdert. Jól adagol, az illata pedig valami isteni. Maga a púder nem egy nagy eresztés, csillog, de nem túl feltűnő és nem is valami tartós, mondjuk az arcomra azért nem fújnám, de hajra és dekoltázsra, főleg így a karácsonyi-szilveszteri időszakra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer