Catrice

Ár:   1829 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es októberi-novemberi limitált kiadás

A kettős végű ajakrúzs egyesíti a fényes árnyalatokat az intenzív, magas fedésű matt ajakpúderrel. Használható önmagában vagy kombinálva az igazán egyedi megjelenésért.

2 változatban kapható

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

2 hónapja vadászok rá mióta Viszkok Fruzsinál láttam. A catrice októberi-novemberi kiadásnak írta ennek ellenére csak most futott be hozzánk (legalábbis Miskolcra). Én csak egy árnyalatban találtam (a vörösebbik) bár lehet én voltam rossz helyen. Eddig jónak tűnik az árnyalat, a textúra. Kicsit zavar hogy amikor kihúzom a rúzsport (még óvatosan is) kirepül kevéske de elnézem neki.

Update: az a baj vele, hogy a sima rúzs se az ivást, se az evést nem bírja, nagyon kell vigyázni rá. Ha rárakom a matt port akkor az ivásnál már jobb a helyzet és gyönyörű a finish. A színébe még mindig szerelmes vagyok, de mivel csak akkor marad fent ha nem éri semmi, keveset használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.