Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2017-es októberi-novemberi limitált kiadás

Az átlátszó, folyékony textúra bármilyen szemhéjpúdert folyékony szemhéjtussá alakít. Az applikátort egyszerűen húzd végig a szemhéjpúderen, majd vidd fel a szemhéjadra, akár egy szemhéjtust.

AkInImOd

2019. május 12.

Anno megvettem lelkesedve, hogy ezzel tényleg nagyon izgi tusvonalakat fogok készíteni. Nos, nem veszem mindig elő, de egy jó eye primer-porpúder fölé szuperül lehet használni, magában kevésbé.
Én úgy használom, hogy a már szemhéjamon lévő festék fölé húzom meg vele a tusvonalat (a termék átlátszó, fényes) és arra ecsettel viszem fel a színt. A tartóssága függ tényleg attól, hogy előtte volt-e a szemhéjon már más porkötő anyag, illetve az erősebb színeket eleve szebben visszaadja.
A tartóssága nem rossz magában sem, de mint írtam, a többi termék is közrejátszik ehhez. Én szeretem, örülök, hogy megvan. Különleges sminkekhez csúcs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.