Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. október 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A kedvenc szempillaspirálod nem vízálló? Itt a megoldás: ez az áttetsző, gél állagú fedőformula bármilyen spirált sűrít és csomósodás nélkül teszi vízállóvá. Használata roppant egyszerű a speciális kefének köszönhetően. Vízálló szemfesték lemosó segítségével könnyedén eltávolítható.

sailorluna

2018. szeptember 5.

talán kicsit béna vagyok, de nekem nem teszi teljesen vízállóvá a spirált. ugyan egy kis sírást kibírt így, viszont sminklemosásnál a sima víz feloldja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

SuperHiro

2015. március 19.

Miért nem gyártják???:( Annyira szerettem. Nyilván búvársminket nem lehetett vele csinálni (én amúgy sem hiszem, hogy valami tényleg 100%-ig vízálló), de a szemcseppel és a könnyezéssel remekül megbirkózott, mégis könnyen le tudtam mosni este. A legpotyogósabb spirált is tartóssá tette, nem bántotta a szemem és még a szemöldökömet is tudtam vele formázni. Az utolsó cseppig elhasználtam és nagyon hiányzik. Remélem lesz utódja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

t.eszter004

2015. február 23.

Szerintem hasznos kis spirál volt, én a maybelline sárga alapon fekete füstös szempillaspilárját tettem vele tartósabbá. Néha szúrta a szemem. Kár hogy már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 23.

BlankaGroom

2014. október 8.

Kedvencem! Rajtam valamiért nemakarnak megmaradni a szempillaspirálok, de ha ezt is fölékenem, akkor egész nap kibírják, maszatolódás és potyogás nélkül. Egyetlen hátránya, hogy este kicsit nehéz lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

tsuru

2014. október 4.

Nagyon szeretem! Valóban vízállóvá teszi a spirált. Ugye nem szüntetik meg a gyártását? Most akartam újravenni, mivel a jelenlegi már fél éves, és nem oly hatékony, mint újkorában volt. Kb. öt hónapig mindenképp átlagon felül teljesít. Az ár/érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

berenicée

2014. augusztus 17.

Ő szokott lenni a harmadik réteg a szempilláimon (a lovely pump up-ja és a sporty studio lash-je után), egyáltalán nem húz le a hatásukból, az eredmény pedig óriási, vízálló szempillák. A héten bűnöztem, éjszaka nem volt időm lemosni, és még másnap éjjel is akár partiképes lett volna, ha én az vagyok :) Balatoni szó szerinti pancsolást, szerintem akár búvárkodást is kibír :D Persze sós vízben lehet már nem lennék bátor.
Ahogy láttam a Catrice most kiárazza, remélem csak a csomagolás változik, és nem szüntetik meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

silver

2014. május 9.

Kifejezetten ballagásra vettem, és a Lovely nevezetes Curling Pump Upjára kentem fel, miután az megszáradt - az eredmény pedig egyszerűen lerobbanthatatlan. Mindenkinek ajánlom, mert röviden és tömören összefoglalva CSODASZER. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 9.

_ca_

2014. január 3.
Update: az értékelésén nem fogok változtatni, mert mindent betart, amit ígér - viszont meg kell állapítanom, hogy német precizitással teszi ezt. A fél év elteltével ugyanis a hatékonysága is elmúlt, úgyhogy kénytelen voltam elővenni a már betárazott utódját. Valószínűleg egyébként mostanra fogyott volna el amúgy is, ha mindennap ezt használom.
2013. május 26.
Egy-két használaton vagyok csak túl, de csak az előző véleményeket tudom megerősíteni: valóban működik, és az egész napot kibírja vele az a spirál, ami előtte öt-hat óra után fekete foltokat hagyott a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

2013. május 26.

Nyimuska

2013. szeptember 5.

Valóban vízálló, és Alverde felé vittem fel, de sajnos az Alverde spirál csekély dúsító és hosszabbító hatását lenullázta ez a fedőréteg, a fekete szín maradt csak meg belőle.

A Catrice Better Than False Lashes vízálló spirál még nem volt kapható, amikor ezt megvettem. Mivel azóta az is megvan, szerintem ezt soha nem fogom többet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

af.li

2013. augusztus 16.

Tényleg működik, mindent bír!!!
Érdemes megvárni amíg teljesen megszárad a fekete réteg alatta (lehet hogy ez egyértelmű, akkor bocsi)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Tényleg működik, mindent bír!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.