Cattier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. április 28.

Friss és csábító gyümölcsös-virágos illat.

Fejjegyek: csillagánizs

Szívjegyek: mandarin, málna, sárgarépa

Alapjegyek: vanília, szantálfa

ALettah

2017. május 21.

Németországban szereztem be a kék testvérével együtt, annak az illatát nagyon szeretem. Tetszett, hogy természetes összetevőkből áll, és olyan kis kellemeskének tűnt, no meg le is volt árazva - tíz euró az eredeti tizennyolc helyett.
Az illatjegyek is felcsigáztak, különösen a sárgarépa - ilyent még nem szagoltam. Sajnos most sem, mert ennek a vizecskének egyszerűen semmi illata. Ha a csuklómra fújom, és utána belenyomom az orrom, akkor néhány percig érezhető egy kellemes, de teljesen jellegtelen, cukros limonádé jellegű illat, de pár perc alatt az is eltűnik. Egyszerűen botrányosan rossz a tartóssága, a pár száz forintos Avon testpermetek ehhez képest komoly EdP-k.
Egyetlen felhasználási módot tudok elképzelni, és végül nálam is ez lett a sorsa: hét éves rokon kislány kapta meg, aki szeretne már ilyen nagylányos dolgot, de igazi parfümöt még nem adnának a kezébe.
Nem ajánlom senkinek, a kék testvére sokkal finomabb, bár az is csak testpermet tartósságú.
A csomagolás szerint 100%/-ig természetes anyagokból készült, 90%-uk pedig ecocert bizonyítvánnyal is rendelkezik.
Ez mind szép, csak kár, hogy illattal nem rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Ez mind szép, csak kár, hogy illattal nem rendelkezik.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Limonene