CCUK Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Niki0215

2019. október 28.

Nagyon szerettem a Constance Carroll termékeit régen..ezek a parfümök igen jó koppintások voltak ..Ez a Lou Lou Cacharel-é..nagyon tartós, brutál virágos csíkhúzós illat volt gazdaságos kiszerelésben.. Többféle volt, Trinket ( Trésor ) Elope ( Escape ) Ever&ever ( Eternity ) ...Akkor iskolásként nem tehettem meg hogy a zsebpénzemből megvegyem a drága parfümöket, így ezekben illatoztunk...Nagyon jó alternatívák votlak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Erika80

2017. július 30.

Óh Istenem, azok az iskolás évek.... Akkoriban szinte minden lány ezt vagy az Elope nevezetű illatot viselte. Milyen jó érzés volt megvenni és magunkra fújni, hogy ki ne lógjunk a sorból... :D Hát elmúlt az az idő, de azt hiszem szívesen megillatolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Yubiri

2015. szeptember 9.

Jó utánzat (volt), jó áron, abszolút jellegzetes, felismerhető illattal.
Barátnőm nagyon sokáig ezt használta középiskolában, neki is nagyon jó illata volt tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Jó utánzat (volt), jó áron, abszolút jellegzetes, felismerhető illattal.

ladri

2015. július 21.

Gimiben imádtam. Sajnos már sehol sem kapni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

Gimiben imádtam. Sajnos már sehol sem kapni...

ancsika

2015. április 2.

Hát ha lehetne még kapni,biztos megvenném.Tini koromban kezdtem használni,és míg lehetett kapni ezt használtam.Kár,hogy már nincs!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

luli81

2015. április 2.

Tini korom egyik kedvenc parfümje volt.:-) Már nem nagyon emlékszem az illatára,de a régi szép emlékek miatt jár neki a felpontozás. :-D

2014. november 16.

Gimisként használtam a roll-on verzióját, kb. 20 éve. :-) Pontosan nincs az orromban az illata, de nagyjából azért igen, gyümölcsös-édes jellegű volt, de volt benne némi frissesség is. Én nagyon szerettem. :-) Nem.tudom ma hogy tetszene élőben, ha lehetne kapni biztos kipróbálnám. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

Vaslady

2014. november 16.

Én a 90'-es évek vége felé,pontosan 1997-ben kaptam májusban,az akkori nagy szerelmemtől,névnapomra,egy vörös gerbera csokor kiséretében :)
Szép az emlék,ami ma már csak tényleg emlék,a szerelem megszakadt,sokáig szenvedtem is miatta....emlékszem,abban az évben még együtt néztük meg a Titanic filmet,Dicaprioval.....azóta sem tudtam ujra nézni,fáj....még a film zenéje a rádióban is fáj....a mai napig ha meghallom.
Hiába igaz a mondás,a nagy szerelmek megmaradnak az ember tudatában örökre...igaz már rég nem gondolok rá...de mégis ,amit képviselt,a parfüm...a film ,mai napig ,Ő jut róla eszembe...
Természetesen a parfümöt elfújtam,mig tartott a kapcsolat....
Sajnos már nincs az orromban,de tudom,hogy tömény és édes volt,téli illat,és rajtam tartós.
Évekkel később miután már a férjem udvarolt nekem,ujra visszatért az életembe....anyósom használta nagy szeretettel.
Aztán idővel kikopott az életünkből...már nem lehetett kapni...
Lehet,hogy a mai világban nem állná már meg a helyét,hiszen más a divat,még parfümök terén is,más az izlés....de nekem,nosztalgia,emlékek,fiatalságom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

Természetesen a parfümöt elfújtam,mig tartott a kapcsolat....
Aztán idővel kikopott az életünkből...már nem lehetett kapni...

Barack

2013. augusztus 24.

Tinikoromban CC termékeket használtunk sminkelésre és parfümként is. Ez a húgom kedvence volt, csak úgy locsolta magára. Igen, mi is egy ezres körüli áron vettünk a helyi illatszer boltban. Ezen kívül van még vagy 3, aminek emlékszem a nevére. Ez egy elég tömény, nehéz illat volt, nekem nem ez volt a kedvencem, de a nosztalgia miatt kap egy ötöst.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

terke29

2013. május 11.

Úúuuu!
Elsős gimnazistaként,egy heti zsebpénzem(1000ft)ment rá,a sarki kis mindenes boltban vettem a fújós változatát,és imádtam!Volt belőle golyós is.A mai napig erről az illatról a miskei Galaxy bulik,és a szelidi Galaxy Summer Beach partyk jutnak eszembe(tök öreg vagyok,na!),amikor az extra pici Keyo tatyiba,csak a kis golyós üveges fért el a diák igazolvány.,és a pénz mellett...Ahh!Megboldogult lánykorom!De jóóóó volt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 11.

Úúuuu!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.