CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Klara75, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Avokádókivonattal.

sailorluna

2018. augusztus 15.

mivel olajtartalmú, ezért nagyon jól hidratál, mégis remekül habzik. jól tisztít, frissít, nagyon kellemes az illata is, a kiszereléséhez képest egészen sokáig elég volt. egy eurós boltban találtam rá, azóta kerestem a müllerben is, de ezt a terméket nem találtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Klara75

2013. április 4.

Legjobb fürdőolaj amit eddig próbáltam, szóval a gyógyszertári testvéreiről nem tudok nyilatkozni. Viszonylag olcsó, nagyon jól hidratál és ami újdonság a többi olajjal szemben, hogy az illata is nagyon finom. Télen nagy kedvenc volt nálunk, de szerintem nyárra is marad a panthenol tartalma miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.