CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

"Tiszta méregtelenítés" habzó fürdősó zöld teával és gyömbérkivonattal.

Nem tartalmaz ásványi olajat, szilikont, mesterséges színezéket és állati eredetű összetevőt.

eilthyr

2019. november 23.

friss, jó, valóban teás-gyömbéres illat, ami megmártózás után a bőrömön még kb. 1.5-2 órán át megmaradt.
közepes mennyiségű habot csinált, ami engem nem különösebben zavart, én inkább örültem neki. talán egy csöppet bónusz szárít, de a kádban ázásnak úgyis alapból ez a hatása, kell utána a testápoló. mindenesetre, egy hosszú hét után kimondottan jól esett. ha nem elaltatós, hanem frissítő regenerálódásra vágysz, próbáld ki nyugodtan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Tvylvis

2019. március 25.

A rózsaszín és lila verzió kifejezetten gyengén sikerült darab volt a márkától, de amikor megláttam ezt a zöld teás változatot, természetesen meg kellett vennem. Finom, friss, zöld illat, a tea és a gyömbér is érezhető benne. Sajnos a vízben ez is veszít intenzitásából, de jobban teljesít, mint a két fentebb említett darab. Habot ígér, de e téren ez a darab is igen gyengécskén teljesít (pedig van benne SLS). Nem szárít, nem irritál, de az én száraz bőrömnek jól esik utána a testápoló. Elájulva nem vagyok tőle, de határozottan javuló tendenciát mutat a márka a fürdősók terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.