Celine Dion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2016. július 15.

Illatcsdalád: virágos

Illatjegyei: ibolya, golgotavirág, rózsa, jázmin,aranyeső, vanília, szantálfa, pacsuli, kasmírfa, ámbra

papillonlepetit

2020. február 5.

Édesapámtól kaptam még régen, nagyon kellemes, elegáns, nőies illata volt. A doboza mai napig megvan, olyan szép a designa, nem volt szívem kidobni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

bettics

2015. augusztus 26.

Nagyon sok parfümöt kipróbáltam már, de ez van az abszolút kedvenc, kár hogy már sehol sem lehet kapni, pedig már külföldön is kerestettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Pupettavirag

2015. március 22.

Egyszerűen imádtam. Nagyon sajnálom, hogy már nem árulják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Egyszerűen imádtam. Nagyon sajnálom, hogy már nem árulják.

maczkovivien

2014. szeptember 21.

Kár, hogy már nem kapható sehol. Olyan kellemese illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Kár, hogy már nem kapható sehol. Olyan kellemese illata volt.

Laci

2013. szeptember 8.

Édesanyám hétköznapi illata, ezt használja mostanában, szerintem igazán kellemes, üde, romantikus. Sok drága pacsulinak nincs ilyen kellemes lecsengése. Fiatalos, energikus, életvidám nőkön tudnám elképzelni, hisztis dívákhoz, plázamacskákhoz nem illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

bano.zsuzsanna

2012. november 27.

csudijó kellemes illat azt kell mondjam hogy romantikus nőies mikor magamra fújom sokkal nőiesebbnek érzem magam,tartós is csodálatosan finom illata van kár hogy már alig lehet kapni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

liltournier

2012. február 16.

Én testpermetben használom, kifejezetten megjegyzik az emberek az illatát rajtam, nagyon szeretem, viszont nyáron, a hőségben nem szívesen használom még este sem. De minden más időben abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

buttercup

2012. január 27.

Számomra ez az illat az a tipikus "tisztaság-illat".Nincs benne semmi kihívó, semmi vad, semmi fanyar, ez egy egyszerű illat, de mégis nagyszerű lehet a hétköznapokra. Én kaptam egyet ajándékba és nem használtam el, tetszik de valahogy hozzám nem passzol...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.