Certain Dri

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arwyll, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Segítségével friss és üde maradhatsz akár egész nap minden nap! Mindennapos használatra.

Prenny

2016. június 4.

Az ejszakaival egyutt hadznaltam (ami szuper).Sajnos onmagaban nem ert semmit nalam,lekorozte egy sima drogerias,az osszetevok miatt pedig el sem hasznaltam a maradekot,eleg az ejszakai.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 4.

Arwyll

2014. április 15.

Azt ígérték, hogy ez hiperszuper jó lesz izzadás ellen, ennek ellenére kevesebbet ért, mint eddig bármelyik "normális" dezodorom, tényleg, mintha egy meleg nyári napon semmilyen deot nem használtam volna. Nagyon erős illata van, amolyan babahintőpor, de olyan zavaró, hogy mellé már nem fér el parfüm, testápoló... Mindemellett akármikor felkentem, irritálta a bőröm, csípte, főleg, ha egy kicsit meg is izzadtam. Nehezen kenhető, és egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, nem beszélve arról, hogy még drága is, és rengeteg alumínium van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol, Diisopropyl Adipate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.