Ceumed

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Asbetha, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Ceumed Baby Lipo testápoló balzsam, száraz és nagyon száraz bőr ápolására szolgál. A Ceumed Baby Lipo Testápoló balzsam hatékonyan táplálja a bőrt és hozzájárulhat, hogy a bababőre hidratáltabb és egészségesebb legyen.

• A kaprilsav és kaprinsav trigliceridek elősegítik a felhám hidrolipid rétegének újjáépülését és intenzíven ápolják a bőrt
  • A shea vaj védi a bőrt a kiszáradástól és megőrzi a puhaságát
  • A paraffinolaj megakadályozza a bőr mélyebb rétegeinek vízveszteségét, finom védőréteget képezve a bőrfelületen

Nem tartalmaz parabént illetve mesterséges színező- és illlatanyagokat. Érzekeny bőrre klinikailag tesztelt

Gica81

2020. december 22.

Kislányom kapott egy 10 ml-s mintát a gyerekorvostól, mert foltokban kiszáradt a bőre a pofiján. Neki bevált az említett problémára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 22.

orsipanka

2020. február 14.

Ajándékba kaptam, nem szeretem a teljesen szagtalan testápolókat, nekem az illatosak sem okoznak semmi irritációt, de azért elhasználom. Kicsit ragacsos amikor felkenem, de könnyen beszívódik. Akkor szoktam csak használni, amikor a szokásosnál szárazabb a bőröm. Nem hidratál jobban, mint egy olcsó avonos testápoló, másnap estére ugyanolyan száraz a bőröm, mint előtte. Ehhez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Eta37

2020. február 7.

A gyerek érzékeny, száraz, lipirospdott bőrére nagyon bevált. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

nemeth.anita

2020. január 28.

Megint egy olyan termék, amit síró gyerekek társaságában hirtelen vettem a patikában. Aztán itthon a dobozt áttanulmanyozva már rájöttem, hogy hibát követtem el. Még nem láttam babáknak készült terméket, amelyben siloxane lett volna, nemhogy ekkora koncentrációban. Számos tanulmány készült arról, hogy milyen toxikus mellékhatásai vannak a siloxane-oknak. Nem is értem, ebbe a termékbe miért került. Kedvelt összetevője az alapozóknak és a BB krémeknek, itt bizonyára az lenne a feladata, hogy a zsírosabb, nehezebb összetevőket elegyítse a vizesebb alapúakkal, és simább érzetű legyen utána a bőr. Nemcsak ez, hanem a propylen glycol sem való bababőrre. Mivel nincs külön baba-KM, így egész jónak tűnhetnek az összetevők, pedig nem azok! Felnőtteknek készült termékekben ezek kis mennyiségben valóban nem mindenkinél okoznak gondot. Nálam mondjuk igen. Ekkora mennyiségben, mint a teljes testfelület, biztos nem kenném gyerekekre!
Próbáltam rajtuk is (másfél éves, atópiás bőrű babák), illetve magamon is. A gyerekek bőrét fürdés után bekentem, reggelre már száraz is volt. Azért értékelem két csillagra, mert a többi összetevő egész jó, sőt, vannak nagyon értékes összetevői is. Sajnálom, hogy ide nem illő adalékok is belekerültek.
Elég nehezemre esik majd magamon elhasználni. Kidobni ennyi pénzért egyszerűen nem lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Fehereszti

2019. május 22.

Imádom ezt a testbalzsamot. Jó az állaga, és gyönyörűen táplál. Teljesen parfüm és illatmentes. Konkrétan alig alszom az újszülött babám mellett, ami azt eredményezte, hogy repedve sebesre szárad a szám a kevés alvástól, egy ajakbalzsam, kence, semmi nem segít, csak ez. A babám bőre is nagyon szereti, bár rajta picit ragacsosnak érzem, nem tudom miért lehet. De imádjuk és ez a lényeg! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Tubi888

2019. január 18.

Nagyon szuper testápoló!
Elég híg állagú, gyorsan beszívódik és selymes bőrt varázsol!
Én imádom! Nincs illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Nagyon szuper testápoló!
Elég híg állagú, gyorsan beszívódik és selymes bőrt varázsol!
Én imádom! Nincs illata!

KezdoManias

2018. április 7.

Bár a gyerekorvos a krém változatát ajánlotta a kis háromhónaposomnak, mert a szárazságtól hámlott a bőre szegénykémnek, a gyógyszertárban csak ez volt. Gyorsan beszívódó, gél-krém állagú termék különösebb illat nélkül. Önmagában az extrém szárazság megszüntetésére nem volt elég, fenntartásnak viszont jónak bizonyult. Könnyen beszívódik. Praktikus a tubusos kiszerelés is.
Ár/érték arányban viszont nem veri annyival a sima gyógyszertári testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Ár/érték arányban viszont nem veri annyival a sima gyógyszertári testápolót.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.