Chanel

Ár:   $61   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. március 9.

Ár:   $61
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es tavaszi limitált kiadás

A Les 4 Ombres Multi-Effect palettáknál már megszokott vibráló, pigmentgazdag formula, könnyen viselhető színek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Alexandra87

2020. június 17.

Több palettám is van és mindegyik bevált. Selymesen fénylik és nagyon szépen mutat. A tartóssága is kiváló. Nekem nagyon is megfelel a pigmentáltsága. Szerintem megérte befektetni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Több darabom is van belőle, szeretem őket, mert erősen pigmentáltak, kevés kell belőle, mégis olyan selymes lágy hatást lehet elérni vele. Ha picit megnedvesítem, akkor vékony ecsettel felvive tus helyett tudom használni és így tökéletes szemsminket lehet vele készíteni. A csomagolása gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Miracska80

2018. április 3.

Nekem a 278 van meg.Nagyon szeretem,inkább a barnát és bézst használom belőle.Tartós, simán bírja amíg haza érek a munkából.Én szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

szeliger

2017. március 22.

Igen-igen sok dicséretet gyűjtött be a neten, nem is volt kérdés, hogy amint kapható lesz nálunk is, lecsapok rá. Azóta is csak ezt használom, egy hónapja reggelente örömmel nyúlok érte, bár az első hetet megszenvedtük egymással.
A négyes szemfesték csomagolása ugyanaz, mint az állandó négyeseké, lakkfekete dobozka, bársonytok, belül hatalmas tükör, két szivacsos pálcika. A színek a vártnál kissé melegebb árnyalatúak, mindegyik fémesen ragyogó. Sokan kritizálták a Chanel szemfestékeit hibául felróva azt, hogy kemények, nem elég pigmentáltak. Jelen esetben erről szó nincs, a színek mindegyike puha, talán már túlságosan is. A MAC 239 egyértelműen merev hozzá, a 217 használatánál is elég éppen csak hozzáérinteni az ecset a palettához, már rajta is van a festék, a szemhéjra is elég egy simítás, csodásan fed, könnyen árnyalható. A szemhéjon én mindig alappal használom, ennek ellenére a puhasága, szinte krémes jellege miatt rajtam picit csúszkál. Ez volt az oka a kezdeti gyötrődésnek, mindenáron használni akartam a legsötétebb színt is, kevertem én mindenhogyan, raktam ide-oda, ám ami a felvitelt követően a tükörben jól mutatott, az fél óra múlva vállalhatatlanná vált. A sötét szín elmászott mindenhová, így öreggé, fáradttá tette a szemeimet, már ott tartottam, hogy eladom.
Aztán elkeseredésemben kihagytam a sötét színt és egy szuper tavaszi, üde kis kombinációt kaptam. Az egész szemhéjra megy a rózsaszín, mélyítő vonalba a bronzos barna, szemöldök alá a pezsgős bézs, az Agapé barnás árnyalatú szemceruza és fekete hangsúlyos szempillák. Lehet, hogy az összeállítás így nem olyan egyedi, de a festék textúrája, fémes jellege igen, az összkép nagyon szép, a szemeimet jól kiemeli. Biztos így is van egy kis csúszkálás, de az eredménnyel egy hosszú nap után este is elégedett vagyok, a színek élénkek és egyáltalán nem potyognak.
Összességében mára már nagyon megszerettem, bár a lelkesedésem a Poésie iránti rajongásom mértékét nem éri el, így csak négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.