Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: edeseper, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A ragyogásfokozó szérum, amit krém mellett, illetve önmagában is használható.

juditkaa70

2015. november 24.

Hidratál,de nem vagyok egyáltalán elájulva tőle! Felhívom a figyelmet minden olyen nőnek,aki ilyet szeretne vásárolni,hogy a nagy kiszerelése ellenére kevés van benne! Pénzkidobás volt számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 24.

andiriri

2014. február 19.

Először azt hittem, hogy majd a Hydra Beauty gél krém csodáit fogom még intenzívebben érezni ezzel a krémmel, de nem így történt. Nem vettem észre semmi különleges hatást. Egyszerű, azért jobb minőségű hidratálónak mondanám, ami drága ennyi pénzért. Nem hidratál intenzívebben a Hydra Beauty gél krémnél, pedig arra számítottam. Összességében véve nem rossz, de a megszokott Chanel-csoda-érzés nekem elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Svetlana

2013. július 7.

Semmi pozitív eredményt nem hozott, igaz legalább nem is ártott a bőrömnek.A nagy doboz ellenére irtó kevés volt benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

krszta

2013. január 26.

Számomra tökéletes választásnak bizonyult. Nagyon szereti a bőröm, tökjól hidratálja, szinte feltölti vízzel. Köszönöm, Chanel! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

edeseper

2013. január 18.

A Chanel nyilvánvalóan komolyan vette a Pöttyös Túrórudi szlogenjét, amikor megalkotta ezt a szérumot.
A vásárlásom mellé kaptam egy tesztert belőle a Douglas-ben, viszonylag nagyobb mennyiségben kis tubusban, így 3-4 napon át kenegettem magamra. A bőrömnek úgy tűnt szimpi a kis drága, így összeszorítottam a fogam és megvettem szépen potom 24 ezer valahányszázért. Gondoltam egyszer élünk....
Hazahoztam, kitettem a fürdőben a polcra, mint egy kis trófeát, és lelkesen kenegettem az arcom. Aztán amikor 5 nap múlva már úgy néztem ki, mint egy pepperonis pizza, ráadásul itt-ott jó kis bőrhámlós száraz részek voltak az arcomon, akkor úgy döntöttem lemondok róla.
1. kérdés: miért nem jöttek ki ezek a nyavalyák, amikor a tesztert használtam?!
2. kérdés: hogy lehet, hogy ami addig nem volt száraz rész az arcomon, az most ugyanazzal a bőrápolási metódussal, de a Chanel-lel kiegészítve elképesztően kiszáradt?!
Áhh, nem mérgelődöm tovább... Nekiadtam anyukámnak, akinek sokkal kevésbé vízhiányos és érzékeny a bőre, most ő is teszteli, ha lesz pozitív eredmény, akkor leírom ide.
Addig is: Chanel, szégyelld magad!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

1. kérdés: miért nem jöttek ki ezek a nyavalyák, amikor a tesztert használtam?!
Addig is: Chanel, szégyelld magad!!!