Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edeseper, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A ragyogásfokozó szérum, amit krém mellett, illetve önmagában is használható.

juditkaa70

2015. november 24.

Hidratál,de nem vagyok egyáltalán elájulva tőle! Felhívom a figyelmet minden olyen nőnek,aki ilyet szeretne vásárolni,hogy a nagy kiszerelése ellenére kevés van benne! Pénzkidobás volt számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 24.

andiriri

2014. február 19.

Először azt hittem, hogy majd a Hydra Beauty gél krém csodáit fogom még intenzívebben érezni ezzel a krémmel, de nem így történt. Nem vettem észre semmi különleges hatást. Egyszerű, azért jobb minőségű hidratálónak mondanám, ami drága ennyi pénzért. Nem hidratál intenzívebben a Hydra Beauty gél krémnél, pedig arra számítottam. Összességében véve nem rossz, de a megszokott Chanel-csoda-érzés nekem elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Svetlana

2013. július 7.

Semmi pozitív eredményt nem hozott, igaz legalább nem is ártott a bőrömnek.A nagy doboz ellenére irtó kevés volt benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

krszta

2013. január 26.

Számomra tökéletes választásnak bizonyult. Nagyon szereti a bőröm, tökjól hidratálja, szinte feltölti vízzel. Köszönöm, Chanel! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

edeseper

2013. január 18.

A Chanel nyilvánvalóan komolyan vette a Pöttyös Túrórudi szlogenjét, amikor megalkotta ezt a szérumot.
A vásárlásom mellé kaptam egy tesztert belőle a Douglas-ben, viszonylag nagyobb mennyiségben kis tubusban, így 3-4 napon át kenegettem magamra. A bőrömnek úgy tűnt szimpi a kis drága, így összeszorítottam a fogam és megvettem szépen potom 24 ezer valahányszázért. Gondoltam egyszer élünk....
Hazahoztam, kitettem a fürdőben a polcra, mint egy kis trófeát, és lelkesen kenegettem az arcom. Aztán amikor 5 nap múlva már úgy néztem ki, mint egy pepperonis pizza, ráadásul itt-ott jó kis bőrhámlós száraz részek voltak az arcomon, akkor úgy döntöttem lemondok róla.
1. kérdés: miért nem jöttek ki ezek a nyavalyák, amikor a tesztert használtam?!
2. kérdés: hogy lehet, hogy ami addig nem volt száraz rész az arcomon, az most ugyanazzal a bőrápolási metódussal, de a Chanel-lel kiegészítve elképesztően kiszáradt?!
Áhh, nem mérgelődöm tovább... Nekiadtam anyukámnak, akinek sokkal kevésbé vízhiányos és érzékeny a bőre, most ő is teszteli, ha lesz pozitív eredmény, akkor leírom ide.
Addig is: Chanel, szégyelld magad!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

1. kérdés: miért nem jöttek ki ezek a nyavalyák, amikor a tesztert használtam?!
Addig is: Chanel, szégyelld magad!!!

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.