Chanel

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. május 10.

Ár:   11 900 Ft
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online

Innovatív krémes-por formilájú pirosítók

Bármilyen bőrtípusra alkalmas. Az intenzív pigmentek azonnal színt adnak az orcáknak. A selymes textúra hosszantartó, friss selyemfényel vonja be a bőrt. Kézzel vagy ecsettel egyaránt használható.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 15.

61 Destinity és 62 Présage - féltett kincs, ami már nincs, sajnos. Nagyon különleges árnyalatok, nem köszön vissza, ebben a Chanel nagyon erős. Meglátod és mindet szeretnéd...
Kézzel szeretem felvinni, pedig mindenre ecsetet használok, de ujjainkkal eldolgozva, ahogyan mások is írták, valamiért sokkal szebb eredményt ad.

65 - AFFINITÉ és 69 - INTONATION mindössze két árnyalat, ami a Chanel hivatalos oldalán még elérhető.

Érdemes végigolvasni a véleményeket, és: kérjük szépen visszahozni akár a retró jegyében is ezt az egyszerű és nagyszerű pirosítót!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 15.

bobekecske

2019. március 7.

Nem véletlen a rengeteg csillag mindenkitől: erősen pigmentált, könnyű vele dolgozni, és semmihez sem hasonlítható állag. Krémből szinte préselt porrá válik, de krémesnek se igazán nevezhető, olyan kevés benne az olajos-zsíros vivőanyag.
Lehet pont emiatt, de zsírosabb, kombinált bőrön angyon jól működik. Könnyen eloszlatható, az eredmény pedig (még az élénkebb színeknél is, ha óvatosan dolgozunk vele) egy nagyon természetes, de jól látható üde pír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

marokaciroka

2017. december 31.

Még a sminkes lany is megkerdezte a Sephoraban, hogy mi ez a pirosito rajtam, mert olyan szep a szine. Imadom ezt a puderre valo kremes allagot, beleolvad a borbe es egesz nap fent marad. Ha oda akarom magam tenni egy bulin, mindig ezt rakom fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

tillisilli

2017. szeptember 18.

65 - Affinité
Mielőtt megszüntették tavaly, beszereztem ebay-en egy boltban kitevős mintát, a méret ugyanaz, mint a forgalomban lévőknél, a csomagolás rondább. Szerintem ebay-en máig lehet ilyeneket szerezni.
Már ismertem a terméket, mert ahol értem, mindig magamra kentem. Tökéletesen egybeolvad a bőrrel, könnyű felvinni ujjal, és erősen pigmentált, ezért nagyon kevés kell. Álomszép arcszínt ad, ami teljesen természetesnek tűnik. Szemhéjra is szoktam használni. Abszolút megérte a beruházás, kicsit sajnálom is, hogy nem a szép csomagolással vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

65 - Affinité

CupcakeQueen

2015. november 9.

Presage árnyalat van meg belőle, korallos színe van. Nem annyira krémes az állaga. Ujjal lehet a legegyszerűbben és legszebben felvinni szerintem. Nagyon keveset kell használni belőle, friss, üde arc hatását kelti ez a szín. Van benne egy kis tükör, szerintem praktikus a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

laraworld

2015. augusztus 7.

Nagyon úgy tűnik, hogy ezeket a pirosítókat kivonják a forgalomból :( Kicsit csodálkozom, mert nagyon jól funkcionáló, táskabarátan sikkes pirosító. És még mindig ugyanazt a minőséget produkálja, mint amit a kibontása pillanatában nyújtott!

2014. október 10.:
Érdekes textúrája van, sikerült olyan krémpirosítót kifejleszteni, ami nem a hab állag irányába mutat, így szerencsére 1 év múlva is tökéletes, semmi minőségi romlás nem tapasztalható, illetve "nem zuhan össze" az anyag.

Én továbbra is jobban preferálom a por pirosítókat, ujjal felkenve ez kicsit macerás, egyrészt mert ügyelni kell, hogy ne legyen foltos a végeredmény (bár szépen eloszlatható), másrészt könnyű túladagolni.

Annak ajánlható a leginkább, aki szereti a pirosítónál a "mintha egyenesen a bőrből sugározna a szín" hatást. Legalábbis az Affinite árnyalat ilyen. Lassan fogy, a por pirosítóikkal ellentétben itt nincs illatosítás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

2014. október 10.:

miko02

2015. május 28.

67 Chamade
Csúcsszuper! Anyukám használt régebben krémállagú pirosítót, miatta vettem meg igazából. :-) Erőteljes, intenzíven pigmentált pinkes szín. Csodásan mutat, de vigyázni kell vele, hogy nehogy bohócarcot rajzoljunk magunknak.
Ecsettel és ujjal is remekül működik, bár én inkább az ecsetet preferálom. Kellemes állagú, könnyen építhető, és nekem reggeltől-estig a helyén maradt. Talán egy leheletnyit vesztett az intenzitásából mire hazaértem, de a tartóssága 5-ös!
A megjelenése a jellegzetes Chanel... Elegancia a köbön!! :-)
Én kuponnal vettem, úgyhogy bőven-bőven megérte az árát! Biztos, hogy egyhamar nem kell újra pirosítóra beruháznom.
Chanel, you did it again! ;-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

67 Chamade
A megjelenése a jellegzetes Chanel... Elegancia a köbön!! :-)
Chanel, you did it again! ;-)

despoina

2014. november 9.

Nekem is megvan ez a pirosító. Fantasztikus, a megfelelő szó ami illik rá.
Első alkalommal akkor eset meg rajta a szemem amikor pirosítót akartam felrakni magamra a Chanel Tester álványról, de nem volt a közelben egy sminkecset. Ez volt a legkézreállobb: krémes amit fel tudok vinni az ujjbegyeimmel. Régebben volt egy rossz tapasztalatom egy MAC krémes pirosítóval, akkor megfogadtam hogy soha többet krém állagút. De ez valami más: hosszú órákon keresztül fenn marad, élének de természetes szín ami finoman porossá alakul a bőrön.Igy megvásároltam egy enyhén világos rózsaszín színben. A színpalletája pedig gyönyörű természetes színeket tartalmaz, amik egészen estig fenn maradnak. Érdemes beruházni rá mert nagyon sokáig elég.
5* mindennképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Nekem is megvan ez a pirosító. Fantasztikus, a megfelelő szó ami illik rá.
5* mindennképp.

Nur

2014. november 9.

Csak krémpirosítókat használok, viszonylag több márkát is kipróbáltam. Maxfactor, (már nem kapható) Bourjois csak rendelhető, nálunk nem árulják, és végül az Artdeco, mely kapható nálunk, de valami megmagyarázhatatlan oknál fogva, a 25 árnyalatot nem lehet kapni. Na, ezután a felhozatal után, és némi vacillálással, úgy döntöttem egyszer beruházok erre az extra drága pirosítóra. Nem szoktam elájulni a márkáktól, sőt, de eddigi legjobb pirosítóm, amit valaha használtam. Felvitele semmi macerát nem okoz, bárhol, bármikor egyszerűen kezelhető. Színe, textúrája kiváló, kinézete maga a teljesen természetes hatás, ami szerintem egy pirosítónál a legfontosabb szempont! Ha nem sötétben használjuk, "túladagolni" nem lehet, és végül a tartóssága, az összes előbbi felsorolt márkához képest, az első helyen áll. Miközben a felsorolt márkákat sem húznám le, mert velük is meg voltam elégedve, be kell valljam, klasszisokkal jobb, ami persze árát tekintve el is várható. Azt, pedig, hogy egyszeri beruházás volt, magam is át kell gondoljam... Iszonyat drága, de sokáig elég, és végre olyan, amilyennek egy pirosítónak lennie kell! Nekem a 64-es árnyalat van meg,ami nagyon visszafogott, természetes, talán a "leghalványabb" rózsaszínes árnyalat. Az eladó hölgy kedvesen rá akart beszélni, az eggyel erősebb színre, de én kitartottam e mellett, és nem bántam meg. Ez az én színem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 9.

rsabri

2014. május 7.

64 Inspiration. Nagyon nagyon szép és jó és tartós:) nekem előtte is chanel pirositóm volt csak púder formába. Megjegyzem 2 és fél évig birta úgy hogy én minden nap használom.
Most kipróbáltam a krémes állagút is és nagyon jól lehet vele dolgozni.
Annyi, hogy picit zavar, hogy az újjammal lehet csak felvinni, de utána ecsettel elsatirozgatom és egészen estig rajtam marad.
Nagyon természetes, egészséges hatású tőle az arcom:)
Én mondjuk nem tartom annyira drágának, szerintem ki lehet birni 1-2 évente.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Most kipróbáltam a krémes állagút is és nagyon jól lehet vele dolgozni.
Nagyon természetes, egészséges hatású tőle az arcom:)
Én mondjuk nem tartom annyira drágának, szerintem ki lehet birni 1-2 évente.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Squalane eo 1 0