Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Axy, az összetevőket feltöltötte: Adrienn1029, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Javítsd fel a szájad alakját és hagsúlyozd őket tökéletesen ezzel a krémes textúrájú ceruzával. Hosszan tartó, teljes fedés semi-matt finissel, ami puhítja az ajakakt és segít, hogy a rúzs tovább maradjon meg felette.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 19.

Cerise-Pink az árnyalat neve, ami sötét pinknek felel meg, amiről írok. Nekem is az a tapasztalatom, hogy ezzel az árnyalattal nincs minden rendben. Túlságosan kemény és száraz, ezért aztán alig használtam. Számomra felesleges kiadás volt, azt be kell, hogy ismerjem. A színe és az összetevői legalább szépek, és az ecset is meglepően jó, annak legalább némi hasznát vettem - hogy valamit jót is mondjak legalább róla. Na de mégsem az ecsetért vásároltam meg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 19.

ZANNAH

2018. november 26.

Nagyon szeretem ,a színe az állaga krémes ,könnyű és szépen lehet vele megrajzolni az ajkat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 26.

bfatime

2018. január 22.

A legjobb szájceruza, nagyon sokáig fent marad, könnyen kezelhető, 32-es pivione szin szép természetes mályva, sajnos nem nagy a szín választék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Keesia

2015. június 18.

89-es Beige Satin árnyalatban vettem meg a napokban. A kezemen kipróbálva csodálatos volt, de a számon használhatatlan, katasztrofális. Kutakodtam neten, és máshol is találtam erről a konkrét árnyalatról rossz véleményeket, mondván, hogy a többi szín nem ilyen minőségű, úgyhogy lehet, hogy a többi jó, de most jó időre elment a kedvem a próbálkozástól. Nagyon száraz, egyből lehet érezni, ahogy összehúzza az ajkakat, nehéz szépen egyenletesen felvinni, magában használhatatlan (messziről rendben van, na de közelről sem mindegy hogy néz ki), rúzzsal, szájfénnyel ugyancsak csak rontja a másik finishét, minőségét, egyenletlen, csomós lesz a másik anyaggal érintkezve. Szeretem nagyon a márkát, de ezt a terméket nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

miko02

2015. április 21.

Az 57-es Rouge Profond árnyalatot használom a 19-es Gabrielle Rouge Coco rúzsomhoz. Intenzíven pigmentált szín, kellemesen krémes, könnyen használható állagú a ceruza. Én először primert kenek fel, utána ezzel meghúzom a kontúrvonalat, majd finoman besatírozom a számat is vele. Remek rúzs alap, élénkebbé teszi a rúzs színét is. Imádom, hogy a másik oldalán van egy ecset, tökéletes eredményt lehet vele elérni! :-)
A ceruzához kapott faragó nagyon jó. Szépen, vékonyan hegyez, nem pazarolja feleslegesen a ceruzát. Csak azzal használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

annama

2015. március 7.

Csak úgy siklik az ajkakon, isteni ez a cucc. Nemcsk a kontúrhoz, de rúzs alá alapnak is használom, nagyon szépen felélénkíti a rúzs színét, és sokkal tartósabb a smink.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

erika81

2015. január 14.

Lassan 5 éve vettem a Rouge Coco rúzsaimhoz 2 kontúrceruzát. A 34 Natural árnyalatot és egy sötétebb színt. (A nevére már sajnos nem emlékszem.)
Ősszel vettem ismét egy 34 Natural árnyalatú ceruzát a Rouge Coco 05 árnyalatú rúzsomhoz. Szeretem őket együtt használni. Szerintem bármelyik rúzshoz jól megy, mert szájszínű a kontúr. Nem szárítja a számat. Tartós. Krémes. Könnyű használni! Igaz nem olcsó, de lassan fogy!
A hozzá kapott hegyezőt pedig szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

A hozzá kapott hegyezőt pedig szuper!

szeliger

2015. január 13.

69 Rose Ardent. A Chanel legtöbb ajakra való sminkterméke eddig csapnivalóan teljesített nálam, de ezt a ceruzát meg kell dicsérnem. A bőrön kellően puha, jól pigmentált, pontosan lehet vele dolgozni. Én kontúrként és rúzs alá alapnak is használom, sokkal tartósabb így a fölé feltett rúzs. A mellé adott hegyező kellően éles, megfelelően hegyez, nem morzsolja a festékanyagot. Ahogy az előttem szólók is írták, a végén kis ecset található, ez szerintem inkább csak jól néz ki, én még egyszer sem éreztem szükségét, hogy kipróbáljam. MIndent összevetve egy nagyon megbízható, minőségi termék, nem tudok belekötni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 13.

Adrienn1029

2014. november 5.

Nekem nagyon bejött, a 32-es árnyalatot használom a rouge allure 116-os árnyalatával kombinálva. Szép keretet ad a számnak. Kicsit mindig satírozok a rúzs alá is, így az is tartósabb lesz.
Nagyon tetszik, hogy a ceruza végén egy ecset van, a rúzst mindig ezzel kenem fel, a hozzá járó hegyező pedig egy plusz extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

amywide

2014. július 1.

Lehet, hogy én használom rosszul, de elég változóan teljesít... Ha kicsit szárazabb a szám, a balzsamozás ellenére is darabos lesz a végeredmény, nehezen is fog, vagy hogy is fogalmazzak..ha éppen kellően hidratált az ajkam, akkor tényleg rásegít a rúzs tartósságára. Arra figyelni kell, hogy ez (vagy csak én vagyok a béna?) tényleg csak szájkontúrceruzának jó.. Jó-jó, de fele ennyiért volt már jobb szájceruzám is. :C

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate