Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

szeliger

2015. április 6.

Az alapkoncepció, miszerint három egymáshoz jól passzoló színt tartalmaz, jó lenne. Az enyém 01, a világosabb árnyalatú, ennek a középső színe nagyjából a hagyományos Les Beiges 20 árnyalatával egyezik. Az állaga teljesen hasonlít a hagyományos egyszínű kiviteléhez, a családhoz tartozó kabuki ecsettel könnyen és jól felvihető. A problémát a színek keverése jelenti. Nem kevés kísérletezgetést kíván, mire sikerül kitalálni, milyen irányba kell az ecsettel söprögetni, hogy a legjobb árnyalatot kapjuk. Legjobb lenne egy csíkban húzni az ecsetet, de akkor mivel a sávok elég keskenyek, az ecset felszínén a festék is csíkosan marad, az arcon ezután nagy eséllyel csak foltosan lehet eldolgozni. Nekem a legjobban a közepes és világos árnyalat csíkban az ecsettel történő egyidejű felvétele vált be, mégpedig úgy, hogy az ecset alsó részén legyen a világos szín, a felső részén a középső, ezután az arcon a csíkokra merőleges irányban való lehúzása következik. Ezzel elég jól elérhető, hogy egyenletesen kerüljön fel mindkét színből a festék, ezután az egész már körkörös mozdulatokkal könnyen eldolgozható. A legsötétebb árnyalatot az ecset szélével fel lehet venni, nagyon természetes, enyhe napbarnított pírt ad az arcon, ugyanígy a legvilágosabb szín is az ecset szélével külön felvihető high-lighternek. Összességében sok szenvelgéssel jár a használata, sokkal jobb lett volna, ha akár egy palettán belül, de a színeket jól elkülönítve, külön kis tégelykékben dobták volna piacra, mondjuk egy téglalapos dobozkában a három szín egymás mellett. Egyértelműen az eredeti, egy színt tartalmazó Les Beiges a sztár, ez a kiadás ilyen formában szerintem nem olyan jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.