Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

2015-ös limitált nyári kiadás

Kamélia virág mintájú arany-bronz highlightpúder, mely napsütörre ragyogást ad a bőrnek

eperkeszederke

2016. február 16.

Ezt a bronzosítót én decemberben vettem meg, azzal a gondolattal hogy majd nyárra mennyire szuper lesz. Eddig még nem igazán használtam, mert a téli hófehérke színemen elég parádésan mutatott volna, de most hogy túl vagyok két szolizáson, végre elővettem. A kivitelezése és a csomagolása már az üzletben is teljesen megbabonázott, egyszerűen tökéletes és gyönyörűűű! Az ecsetét én sem használom, nagyon kicsi és nem is lehet vele olyan könnyen dolgozni mint egy pirosító vagy bronzosító ecsettel. (Ajánlom hozzá nagyon a Pandhy's BK27-flat top bronzer ecsetét, nagyon jók együtt!) Egy szó mint száz, a bronzosító is legalább olyan jó mint a csomagolás. Mondjuk én fájó szívvel húztam végig az ecsetet a csodaszép chanel-virágon, de valamit valamiért..:D Még mindig úgy érzem, hogy van hova barnulni hozzá, ezért szerintem nyárra lesz a legtökéletesebb, de addig is 5! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

miko02

2015. május 20.

A szokásos fekete bársonytokban a szokásos fekete lakkdoboz. Annyi csavar van benne, hogy az ecsetet külön kis zsebbe rejtették, nem a dobozba. Ha felnyitjuk a tartót, akkor felül teljes tükör, alul pedig a műanyag kupakkal védve bronzosító, aminek gyönyörű, szívet melengetően szép a mintája. Éljen soká a Chanel - virág!! Kellemes, lágy bronzos színbe hajló óarany árnyalatként tudnám jellemezni, amibe elszórtan nagyon-nagyon apró csillámok vannak. Nem hivalkodó, nem közönséges, hanem pont az a kellemes csillogás-ragyogás, amire egy nő sem tud nemet mondani.
A hozzá adott ecset nem rossz, de nem igazán azzal használom. Az egyik oka az, hogy ez a külön csomagolás egészen el is feledteti velem, a másik pedig az, hogy nem kényelmes vele dolgozni. Inkább használom a MAC pirosító esetemet, azzal hibátlanul működik. Talán kicsit lágyabb a textúrája, mint az eddigi bronzosítóknak, de még éppen a kellemes kategória.
Elégedett vagyok vele, már most gyönyörűen mutat. Miután beszereztem egy kis természetes nyári barnaságot, biztos vagyok benne, hogy elválaszthatatlanok leszünk. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.