Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Finom gyögyházfényű rúzsaszín púder, mely segítségével kiemelhetőek az arc bizonyos pontjai.

A Les Scintillantes de Chanel 2011-es karácsonyi kollekci része.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bobekecske

2014. július 11.

Nagyon szép kivitelezésű, de semmivel sem különlegesebb, mint a Chanel ház bármelyik ilyen "ünnepi kollekciós" highlightere, ráadásul találni nála kevésbé poros, még "finomabban őrölt" highlighter púdert. Szerencsére én nagyon jutányos áron jutottam hozzá, mert a valós árát számomra nem érné meg.
Szerintem a MAC fényes beaty powderek sokkal fényesebb és szebb hatásúak, pl. a Shell Pearl, ami narancsos-korall színű. A MAC Mineralize Skinfinishek szerintem picit darabosak és mesterségesebbek.
Azonban a legtermészetesebb és tartósabb hatást szerintem továbbra is a krém alapú higligtherekkel lehet elérni: nem győzött meg az ellenkezőjéről ez a szépséges intarziás púder. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.