KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   £67   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   £67
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as tavaszi-nyári limitált kiadás

Intenzív és fénylő színek, amelyek hangsúlyozzák titokzatosságodat.

szeliger

2018. március 6.

Az idősebb korosztálynak alapdarab. Jól használható színek egy kompaktban, a lehetőségek szinte végtelen tárháza. Legyen szó akár hétköznapi, akár intenzívebb esti vagy bohókás nyári sminkről, egyre megy. Igen jó minőségű, szerethető szemfesték összeállítás, majd ha a kombinációk végére értem, talán leülök még és megírom.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 6.