Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál

Apró mérete miatt könnyen elfér egy női táskában, és különböző sminkek készíthetők, legegyszerűbbtől a legbonyolultabbig, kétféle ecsetének köszönhetően.

Kiszerelés: 2,5 g

Bebebuell

2013. március 5.

Nekem annyira nem tetszik mint a négyes szemhéjpalettáik,nekem kevés a két szín, ugyanakkor tartós, könnyű,kellemes viselet. Jól pigmentál, finom az állaga. Ajándékba kaptam,magamnak duo-t nem valószínű,hogy vennék. Fájlalom a színek visszafogottságát. Ettől független a már megszokott remek minőség miatt nálam 5 pontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2012. december 23.

Több színem is meg van a Duo családból! Szeretem, mert mivel már nagyon jól passzoló 2 szín van össze állítva jól lehet vele dolgozni, egy egyszerűbb sminkhez önmagában elég, ha szeretnénk egyedibb sminket készíteni akkor maximum csak egy általunk választott betétszín kell hozzá! Jól pigmentált és tartós! Nem porzik és nem ül be a szemráncba! Én várnék még intenzívebb, élénk színeket is tőle, mert az szerintem hiányzik a színskálából, de nekem sminkesként van szükségem erre, otthoni használathoz mindenki tud belőle színt választani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.