Chanel

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

A rúzs intenzitása, az ajakfény fénye és az ajakápoló kényelme egy krémes, mégis könnyű formulában. Innovatív formula almamag kivonattal, hidratáló jojoba olajjal és kókusz olajjal.

Ár: 4200 Ft + Foxpost , Eladó: bobekecske
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szeliger

2018. január 5.

2017.május 3.
227 Esquisse, a 2017.nyári limitált kollekcióból. Először elég bizalmatlanul néztem Lucia Pica első próbálkozásait, de amit ebben az évben eddig csinált a Chanel-nél, le a kalappal. Jó volt a tavaszi kiadás is, de a nyáritól teljesen oda vagyok, eddig ismeretlen színek és textúrák, fantasztikus! Ez a szájravaló is valami leírhatatlanul szépséges színű, felrakja az ember és sugárzik az arc, kis napbarnított bronzos alapszín mellett belülről világító, tengerentúli korall a szájon, élénk kontrasztként szikrázó, világító szemek. Nem, nem estem túlzásokba, soha nem látott titkos színeket hoz elő a rúzs színe a szememből, imádom.
Na persze, a rúzsról is kéne írnom. Fabatkát sem ér a színe nélkül, cafrangosra szárítja estére a számat, nagy plakkokban áll rajta a bőr. Felvitelkor túlságosan is krémes, mintha zsírral kentem volna be a számat, pár percig idegesítően csúszkál, aztán valahogy szilárdabbá válik, ráköt a szájra. Teszi mindezt úgy, hogy közben a szép egyedi fényét megtartja, ugyan egész közelről nézve kicsit foltosnak tűnik. Ivást bírja, beszélgetést is, evésnél simán leeszem az egészet. Elég intenzív virágos illata van, sokaknál már emiatt kieshet a rostán.
Az egyik legszépségesebb nyári szín, amivel valaha is dolgom volt, a hibáiról meg inkább tudomást sem veszek. Objektíven nézve hármast sem érdemelne, de ez szerelem a javából, tehát ötös.

2018.január 5.
Újabb szerelemszín: 206 Histoire. Sikerült egy leárazáson kitúrnom, azóta csak ezt hordom: visszafogott szemsmink és ez a vibráló, élénk szín, vidámság, csupa élet az arc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

2017.május 3.

2018.január 5.

forraine.timea

2016. november 26.

A 2014-es Message árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Gyönyörű piros-bordó árnyalat ami tökéletesen passzol a bőrömhöz. Nagyon intenzív szín, amit mégis szépen fel lehet vinni kicsit visszafogottabban nagyon vékony rétegben is, így mindennapi használatra is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.